Máš analytické schopnosti a nebojíš sa vysokého pracovného tempa? Daj nám o sebe vedieť! Máme prácu možno práve pre teba! (Junior účtovník)

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 133, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme existujúci tím a obsadzujeme voľnú pozíciu “junior účtovník”. Hľadáme novú kolegyňu, či kolegu, ktorý bude mať šancu sa učiť od skúseného a profesionálneho odborníka.

Máš rád/a účtovníctvo?
Rád/rada komunikuješ s ľuďmi?
Si proaktívny a ústretový typ človeka, ktorý sa rád učí nové veci?
Nebojíš sa tlaku z termínov?

Tak si ten/tá, koho hľadáme a koho zaškolíme na danú prácu pod vedením hlavného účtovníka. Čo od teba očakávame?
• samostatné vedenie jednoduchého účtovníctva podľa interných smerníc
• vedenie daňovej evidencie príjmov a výdavkov,
• schopnosť samostatne spracovať daňového priznania typu A a typu B
• prax 2 roky - výhodou
• nemecký jazyk výhodou

Výsledkom tvojej práce bude úhľadne spracované účtovníctvo v danom termíne podľa našich kvalitatívnych štandardov a to všetko pod odborným dohľadom hlavného účtovníka.

Pokiaľ sa k nám pridáš čaká ťa mladý dynamický kolektív, zaujímané ohodnotenie a možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného i profesného rastu.
A okrem toho:
- flexibilný pracovný čas
- flexibilná zložka platu
- firemné spoločenské akcie

Ak ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš stanovené podmienky, zašli svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list spolu s telefonickým a e-mailovým kontaktom na e-mailovú adresu [email protected].

Do predmetu emailu prosím uveď názov pozície JUNIOR ÚČTOVNÍK.

Termín na doručenie je 30.11.2017.

Na osobný pohovor pozveme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia, Hotelová akadémia

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš rád čísla a účtovníctvo, rád pracuješ v administratíve, máš zmysel pre detail a schopnosť sa rýchlo učiť a logicky myslieť, pošli svoje CV.

Ak máš ukončenú obchodnú akadémiu, alebo hotelku a chceš sa venovať účtovníctvu, si náš človek. Neboj sa, vysoká škola nie je výhodou, ale ani prekážkou :).

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3059255  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou