Mechanik nákladných automobilov

TITRANS Tibor Ballabáš s.r.o.

Miesto práce
TITRANS, Na Priehon, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
Dohodou / možný ihneď
500,-€ zákl.mzda + odmeny do výšky 1.200,-€ ( podľa odpracovaných normohodín )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola technického stavu nákladných a osobných vozidiel
• Diagnostika závad a ich odstránenie
• Vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách nákladných vozidiel

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
Široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
Priamy kontakt so špičkovou technikou
Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore automechanik / autoelektrikár

• Manuálna zručnosť
• Technické myslenie
• Dôslednosť
• Ochotu učiť sa

TITRANS je zasielateľsko - dopravná spoločnosť, ktorá bola v roku 1995 založená ako malá dopravná firma s dvomi vozidlami. Počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu sme postupne vyrástli a vybudovali sme si spoľahlivú a overenú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a prepravcov. Svoju činnosť neustále rozširujeme a namiesto dvoch dnes disponujeme veľkým počtom vlastných vozidiel. Sme hrdí na to, že naši zákazníci nás vnímajú ako záruku kvality a spoľahlivosti. Rovnako sme hrdí na náš tím skúsených a spoľahlivých pracovníkov, ktorí nám túto kvalitu pomáhajú každodenne vytvárať.
Našim poslaním je zabezpečiť pre našich zákazníkov optimálne riešenie pre logistiku a prepravu ich produktov a tovarov, podľa ich individuálnych potrieb a nárokov. Preto je pre nás prioritou, aby sme všetci spolu toto poslanie plnili čestne, s radosťou a spokojnosťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3538950  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500,-€ zákl.mzda + odmeny do výšky 1.200,-€ ( podľa odpracovaných normohodín )