Financial Specialist

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov
1 400 EUR/mesiacPolročné bonusy v závislosti od plnenia cieľov po úspešne ukončenej skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme:

Sme TITANS freelancers a už viac ako 10 rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov. Posilňujeme IT tímy, na ktorých chýbajú tí správni ľudia. Freelancerom ponúkame projekty, ktorými sa neboja pochváliť. Spolupracujeme s viac ako 400 globálnymi spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.

Náš FINANCE tím hľadá k sebe novú posilu. Nová kolegyňa/kolega bude mať zodpovednosť za tieto aktivity:

  • Fakturácia:
    • Vystavovanie a spracovanie došlých a odoslaných faktúr v interných systémoch;
    • vykonávanie spätnej krížovej kontroly došlých a odoslaných faktúr a podkladov k fakturácií;
    • kontrola a evidencia došlých timesheetov v interných systémoch;
    • komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí, opravovanie zistených chýb, riešenie nespracovaných položiek;
    • dohliadanie na dodržiavanie termínov splatnosti faktúr;
    • riešenie nezrovnalostí na faktúrach a predchádzanie ďalším problémom;
    •  príprava podkladov pre mesačné a kvartálne závierky;
    • Archivácia a ukladanie faktúr s súvisiacich dokumentov pre účely auditu a evidencie.
  • Komunikácia s odberateľmi – zákazníkmi ohľadom faktúr a termínov splatnosti;
  • komunikácia s dodávateľmi – freelancermi ohľadom faktúr, ich úhrad, timesheetov a prípadných nezrovnalostí;
  • aktívna komunikácia so Sales tímom.

  • Stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie;
  • flexibilný pracovný čas;
  • príjemný kolektív a pracovné prostredie-teambuildingy a firemné akcie;
  • priestor na sebarealizáciu a osobný rast s možnosťou získať skúsenosti v IT sektore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Osobnostné vlastnosti:

  • Zodpovednosť;
  • ústretovosť;
  • precíznosť a dôslednosť;
  • zmysel pre detail;
  • vnímavosť;
  • ochota;
  • multitasking - organizačné schopnosti:
  • chuť pracovať s veľkým množstvom údajov a čísel;
  • chuť spracovávať, triediť, ukladať veľké množstvo emailovej komunikácie a dokumentov.
  • efektívny time-management - práca s fakturačnými cyklami a termínmi;
  • logické myslenie a uvažovanie;
  • samostatnosť;
  • proaktívny prístup.

Počítačové znalosti:

  • Microsoft Excel – samostatná práca s tabuľkami, vzorcami, grafmi, formátovaním, tvorbou prehľadných výstupov a štruktúr prezentovaných dát;
  • Microsoft Word;
  • úprava PDF dokumentov.

Ekonomické znalosti:

  • Znalosť fakturačných postupov a systémov – vítaná;
  • Jednoduché a podvojné účtovníctvo (faktúry, objednávky) – základné znalosti a prehľad – výhodou.

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Tretiníková, MSc.
Tel.: +421918784827
E-mail: poslať životopis
ID: 4803767  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac