Business/ICT Analyst

TITANS freelancers, s.r.o.

Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Zber, analýza, koordinácia, riadenie, prioritizácia a dokumentácia potrieb a požiadaviek v rámci medzinárodného tímu;
● príprava funkčných špecifikácií a zmenových požiadaviek;
● zodpovednosť za dodržiavanie procesov vývoja nových riešení;
● podpora vývojového tímu počas analytickej, vývojovej a testovacej fázy;
● poskytovanie konzultačnej podpory;
● kooperácia na kontinuálnom zlepšovaní a inováciách služieb a produktov;
● sledovanie trendov a návrh nových vylepšení IT systémov;
● definovanie stratégie vývoja IT systémov a vylepšení;
● školenie používateľov a poskytovanie poradenstva pre správne používanie vlastných a 3rd party IT riešení;
● dodržiavanie zadefinovaných firemných postupov a štandardov;
● skúsenosť s návrhom používateľských aplikačných rozhraní a schopnosť transformovať biznis požiadavky;
● min. 3-ročná skúsenosť s vývojom web aplikácií;
● skúsenosti na analytickej alebo programátorskej pozícii v oblasti vývoja SW projektov;
● min. 2-ročné projektové skúsenosti na pozícii Aplikačného manažéra a/alebo ICT analytika;
● projektové skúsenosti s rozvojom IT systémov;
● praktické skúsenosti v oblasti testovania;
● praktické skúsenosti s vizualizáciou riešení prostredníctvom UML;
● orientácia v oblasti:
o programovacích jazykov;
o databázových technológii;
o webových technológií;
o IT technológií a trendov;
● znalosť technologických procesov, schopnosť prekladať potreby používateľov do zrozumiteľných funkčných a nefunkčných požiadaviek;
● orientačná znalosť:
o REST a SOAP rozhraní;
o XML a JSON;

● Stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie;
● flexibilný pracovný čas s možnosťou home office;
● príjemný kolektív a pracovné prostredie-teambuildingy a firemné akcie;
● priestor na sebarealizáciu a osobný rast s možnosťou získať skúsenosti v IT sektore;
● masáž / 1x mesačne;
● časopis – TouchIT, Nextech alebo Forbes po 60 odpracovaných MD;
● ticketportal alebo kino poukážky po 80 odpracovaných MD;
● Alza poukážka - po 100 odpracovaných MD.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

● Schopnosť efektívne zdieľať svoje znalosti a skúsenosti;
● tímový hráč;
● znalosť SQL, WordPress výhodou;
● znalosť UML a BPMN výhodou;
● orientácia a znalosť groupwarových riešení;
● výborné komunikačné a koordinačné schopnosti;
● analytické a kritické myslenie;
● proaktívny prístup;
● zodpovednosť;
● flexibilita;
● silné organizačné a negociačné schopnosti;
● analyzovanie a riešenie problémov;
● VŠ vzdelanie v technickom odbore orientovanom na IT výhodou.

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4497550  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac