Account Manager, Bratislava, 1500 - 2000 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Bratislava

- zastrešovanie obchodného procesu týkajúceho sa alokácií a pôsobenia kandidátov na projektoch
- komunikácia so spoločnosťami so záujmom o outsourcing IT freelancerov / špecialistov (budúci zákazníci)
- komunikácia so zákazníkmi pri špecifikácií projektových požiadaviek a očakávaní
- tvorba cenových ponúk pre zákazníkov
- tvorba inzercie v internom redakčnom systéme
- zadávanie priorít pre tím sourcing špecialistov na vyhľadávanie vhodných kandidátov pre projekty zákazníkov
- komunikácia s vhodnými kandidátmi ohľadom IT projektu/projektov
- prezentácia vhodných uchádzačov zákazníkovi
- účasť na pohovoroch u zákazníka
- príprava zmlúv a objednávok potrebných už pre samotné alokácie kandidátov (so zákazníkom aj freelancerom)
- udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
- udržiavanie vzťahov s freelancermi [TITANmi] na projektoch
- správa/manažment kandidátov a zákazníkov v interných systémoch
- správa účtovnej agendy pripadajúcej ku freelancerom, ktorí sú alokovaní na projektoch
- predlžovanie objednávok a negociácie pri pokračujúcich projektoch

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné vlastnosti:
- komunikatívnosť
- proaktívny prístup
- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- organizačné schopnosti

Počítačové znalosti:
- Microsoft Excel
- Microsoft Word
- skúsenosti z IT sféry (technológie, trendy, programovacie jazyky, metodológie,...)
- vedenie účtovníctva – základy

- výhodou: skúsenosti s programovaním alebo IT supportom

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3821910  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac