.NET B-E Programátor na kontrakt, Bratislava, 3200 - 3700 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 - 3 700 EUR/mesiac3 200 - 3 700€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 1 - 2 roky s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Bratislava
- nástup na projekt: 30.09.2019 - 31.10.2019 alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- kooperácia na vývoji veľkých webových aplikácií a enterprise riešení pre finančný sektor
- vývoj nových i rozširovanie funkcionality existujúcich aplikácií a systémov pre spoločnosť s medzinárodným pôsobením
- vývoj back-endovej časti aplikácie a vytváranie výberov údajov nad obrovskou databázou
- projektové zaradenie bude zodpovedať skúsenostiam a preferenciám kandidáta
- spolupráca možná v režime: 4 dni za týždeň on-site Bratislava + 1 deň za týžden off-site

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- min. 3-ročné aktívne skúsenosti s vývojom v C#/.NET na MS platformách
- pokročilá znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
- pokročilé skúsenosti s MS SQL databázami
- pokročilá znalosť dizajn patternov
- znalosť ORM Entity Framework

- schopnosť samostatne riešiť problémy
- proaktívny prístup
- tímový hráč

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3759487  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 200 - 3 700 EUR/mesiac3 200 - 3 700€ mesačne