DBA Špecialista na živnosť, Bratislava, 4400 až 4600 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4400 - 4600 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Bratislava
- nástup na projekt: 02.10.2017 alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- administrácia enterprise (viac ako 2 TB) MySQL/MS SQL databáz: zaisťovanie správy, údržby, monitoringu, konfigurácie a technologickej funkčnosti
- proaktívne riešenie všetkých existujúcich problémov súvisiacich s DB
- participácia na príprave disaster recovery riešenia
- príprava a udržiavanie databáz pre vývojové, testovacie a produkčné prostredie
- konfigurácia a tunning databáz s cieľom zabezpečovania vysokej výkonnosti a nepretržitého behu
- inštalácia a konfigurácia nových databáz
- príprava a udržovanie administrátorskej dokumentácie
- sledovanie a plánovanie využitia zdrojov systému a návrh a realizácia rastových stratégií a opatrení
- realizovanie pravidelných DB backup-ov/restor-ov
- sledovanie najnovších DB patch-ov a upgrade-ov a príprava inštalačných plánov
- analýza výkonnosti DB s cieľom definovať najzložitejšie procesy a dotazy (queries)
- spolupráca s vývojovým tímom pri testovaní a nasadzovaní nových verzií aplikácií
- spolupráca a komunikácia s IT, sieťovými, DB a aplikačnými administrátormi,
bezpečnostnými špecialistami, business/ICT analytikmi a operátormi
- aplikácia nových poznatkov, metód a technológií
- implementácia a rozvoj existujúcich technologických štandardov a bezpečnostných politík
- spolupráca v medzinárodnom agilnom tíme v high-availability prostredí
- pravidelná účasť na medzinárodných konferenčných hovoroch v anglickom jazyku
- projekt je vhodný aj pre Databázového programátora, ktorý má silné skúsenosti s ladením výkonu zložitých dotazov (quiries)

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE alebo TECHBOX po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľava na všetky školenia vo vzdelávacom centre IT Academy vo výške 15%,
- zľava v cestovnej kancelárii Travel club

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3-ročné aktívne skúsenosti s údržbou veľkých high availability systémových databáz
- skúsenosti s MySQL/MS SQL (inštalácia, administrácia, monitoring, ladenie výkonu, SMS, DMS)
- skúsenosti s SQL programovaním so zameraním na optimalizáciu SQL dotazov
- výborná orientácia v programoch napísaných v SQL
- skúsenosti s nástrojmi na sledovanie/monitoring DB
- skúsenosti so znakovou sadou DB (UTF8 a Non-UTF8)
- skúsenosti so základnými príkazmi v Linux/Unix a Windows

- výhodou: skúsenosti s Mongo DB
- výhodou: skúsenosti s Big Data riešeniami
- profesionálna zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- pozitívny prístup k riešeniu problémov
- silné organizačné a analytické zručnosti
- schopnosť rýchlo prebrať iniciatívu
- otvorený novým nápadom a víziám
- schopnosť flexibilne reagovať a prispôsobovať sa zmene
- schopnosť individuálnej i tímovej práce
- proaktívny prístup
- logické myslenie pri vykonávaní úloh

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3185592  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4400 - 4600 EUR mesačne