Vodič nákladného vozidla

TITAN - Tatraplast, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 5644, 034 01 Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ bonusy, príplatky, odmeny, nadčasy a diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz materiálu k zákazníkovi v rámci SR.

firemné eventy, športový deň, rodinné akcie, koncoročné večierky

Hľadáme vodiča s vodičským oprávnením skupiny C na nákladný automobil do 12t, ktorý je držiteľom platnej kvalifikačnej karty vodiča ako aj tachografovej karty.
Mimo rozvozu je pracovník v hale, t.j. v sklade, vykonáva činnosti súvisiace s chodom prevádzky ako napr. manipulácia s materiálom, príprava na expedíciu, balenie, príjem, výdaj...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C

Počet rokov praxe

1

- platná kvalifikačná karta vodiča
- tachografová karta
- psychotesty
- preukaz na VZV
- čistý register trestov

TITAN-Tatraplast, s.r.o. poskytuje komplexné služby orientované na polotovary vo forme dosiek, tyčí a profilov z plastov vrátane celej škály ponúkaných doplnkových služieb. Dodávame príslušenstvo pre bezproblémovú montáž a dlhodobú prevádzku našich plastových komponentov. Dlhodobý leader na slovenskom trhu v nosných komoditách spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2541948  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac