Účtovníčka/účtovník

TIREX, spol. s r.o.

Nobelova 9, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a ambicióznu účtovníčku, ktorá má záujem o využívanie najnovších technológií v účtovníctve.

Ak sa považujete za technologického nadšenca a máte skúsenosti s využívaním účtovného softvéru, táto práca je pre Vás tou správnou voľbou. U nás získate príležitosť pracovať s najmodernejšími nástrojmi a technológiami v oblasti účtovníctva, čim budete môcť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

Náplň práce zahŕňa spracovanie faktúr, kontrolu dokladov a účtovných zápisov, a samozrejme, využívanie najnovších technológií na uľahčenie a zefektívnenie práce.

Vaša práca nám pomôže udržiavať prehľad nad firemnými financiami a nákladmi, čím budete prispievať k úspešnému napredovaniu firmy.

Okrem stabilnej práce v úspešnej firme a možnosti rozvíjať sa v oblasti účtovníctva s najnovšími technológiami, ponúkame aj množstvo benefitov.

V našej spoločnosti vieme, aké je dôležité mať zdravé a vyvážené stravovanie pre dobré zdravie a výkonnosť. Preto ponúkame príspevok na stravovanie nad rámec zákona, čím zabezpečujeme, že si môžete dovoliť kvalitné stravovanie aj počas pracovnej doby.

Poskytujeme systém benefitov, ktorý obsahuje množstvo výhod a zliav, ako napríklad zľavy na stravovanie, kultúrne podujatia, športové aktivity a nákupy.

Aby sme zabezpečili, že naši zamestnanci sú stále motivovaní a zúčastňujú sa na rozvoji spoločnosti, ponúkame aj firemné akcie a teambuildingy, kde môžu zamestnanci spoznať svojich kolegov a vytvoriť silné vzťahy v tíme.

Máme veľký areál a ponúkame našim zamestnancom bezplatné parkovanie priamo na mieste. To znamená, že nemusíte strácať čas hľadaním parkovacieho miesta a môžete prísť do práce bez stresu.

Veríme, že pohodlie a komfort na pracovisku prispievajú k Vašej produktivite. Preto ponúkame našim zamestnancom bezplatné nápoje na pracovisku - kávu, čaj, minerálku a iné. Týmto spôsobom si môžete udržať sviežosť a energiu počas pracovného dňa.

Rozumieme, že flexibilita pracovného času a miesta sú pre mnohých dôležité. Preto Vám radi ponúkame možnosť občasnej práce z domu. Týmto spôsobom si môžete prispôsobiť svoj pracovný deň tak, aby bol pre Vás najefektívnejší a zároveň Vám umožníme pracovať z pohodlia Vášho domova. Tento benefit je určený pre situácie, keď sa napríklad musíte postarať o rodinu, alebo keď si potrebujete zabezpečiť tiché prostredie pre prácu, ktorá vyžaduje sústredenie.

V našej spoločnosti si vážime zvyšovanie kvalifikácie a odbornosti našich zamestnancov. Preto poskytujeme pravidelné vzdelávanie, ktoré Vám umožní zlepšiť Vaše zručnosti a zvýšiť Vaše odborné vedomosti. Môžete sa tešiť na rôzne formy vzdelávania, od interných školení až po odborné semináre vedené profesionálmi z praxe. Všetky náklady na vzdelávanie sú plne hradené spoločnosťou.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu a prejav záujmu o prácu v našej spoločnosti. Veľmi si vážime Váš čas a úsilie, ktoré ste vynaložili na pripravenie Vašej žiadosti. Hoci sa snažíme odpovedať na každú prijatú žiadosť, s veľkou ľútosťou Vám oznamujeme, že sa nám nepodarí odpovedať na každý zaslaný životopis.
Ak nás Váš životopis zaujal a vidíme vo Vás potenciál pre našu spoločnosť, určite sa s Vami spojíme v najbližšej budúcnosti. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte nejaké otázky, alebo ak by ste chceli zistiť aktuálny stav Vašej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

1

Ak ste zodpovedný a precízny človek s vášňou pre technológie a chcete sa stať súčasťou dynamického tímu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list.

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4527181  Dátum zverejnenia: 25.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac