Špecialista zbernej služby (cestná nákl. doprava SK/CZ/HU/AT/PL)

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratstvo, Nobelova, 831 02 Nové Mesto
Termín nástupu
dohoda, možné ihneď
1 600 EUR/mesiacplatová dohoda zohľadňujúca prax a skúsenosti na jej základe odmena podľa dohodnutých kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizácia a budovanie zbernej služby (SK/CZ/HU/PL/AT), spolupráca s jednotlivými oddeleniami v rámci firmy, rozvoj obchodu so zameraním na z.s.

- zázemie stabilnej firmy s 28 ročnou históriou
- príjemne/moderné pracovné prostredie, "rodinná" atmosféra v dobrom tíme
- do istej miery možnosť flexibilného pracovného času
- nápoje káva/čaj na zdarma

Informácie o výberovom konaní

reakcie prosíme písomne na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

cestná zberná služba

Počet rokov praxe

3

- iniciatíva a spoľahlivosť
- obchodný duch
- komunikačné zručnosti

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4490339  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac