Špeditér kamiónovej prepravy - špecialista na Balkán (TR/BG/RO/GR/býv.YU)

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohoda, možné ihneď
Od 1 800 EUR/mesiac+ zohľadnenie osobného ohodnotenia závislé od odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 28-ročnou históriou hľadá do svojho tímu kolegu. Ak ovládate taliančinu/španielčinu/angličtinu na slušnej úrovni a disponujete aspoň 3ročnou odbornou praxou v cestnej doprave, oslovte nás. Hlavnou náplňou práce je obchodovanie s prepravami, akvizícia nových zákazníkov a dopravcov. Nástupné platové podmienky zohľadnia Vašu prax, ponuka v okienku mzdových podmienok je orientačná.

- stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (28 rokov na trhu, 60 zamestnancov)
- dlhodobá pracovná perspektíva v stabilnej firme a dobrom tíme
- príspevok na stravovanie
- zaučenie počas prvých týždňov a neustále vzdelávanie počas pracovného pomeru
- firemné aktivity a podujatia
- nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
- kultúrne a moderné pracovné prostredie
- možnosť profesného a finančného rastu

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesným životopisom zasielajte mailom.
Ďakujeme vopred za Váš zaslaný životopis, odpovieme záujemcom spĺňajúcim hlavne odbornú prax.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

špeditér/zasielateľ

Počet rokov praxe

2

Prax v medzinárodnej kamiónovej doprave alebo zasielateľstve z/na Balkán je podmienkou.
Záujemca by mal mať vyriešené ubytovanie v Bratislave/blízkom okolí.

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4265672  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac