Asistent/ka kamiónovej prepravy so základnou praxou v doprave

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 300 EUR/mesiac+ v prípade praxe v odbore, zohľadnenie príjmu navyše v osobnom ohodnotení + v závislosti od snahy a výsledkov možnosť rýchleho odborného aj finančného rastu (prechodu z asistentskej pozície na obchodnícku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 28-ročnou históriou na trhu hľadá do svojho pracovného tímu kolegyňu.
Ak disponujete logickým myslením, zručnosťou pri písomnom spracúvaní údajov na PC, viete si predstaviť písomnú a telefonickú komunikáciu s dodávateľmi, ako aj odberateľmi, radi Vás uvítame. Vašimi úlohami by bolo administratívne zastrešenie celého procesu medzinárodnej prepravy, od nakládky tovaru až po vykládku.

- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (28 rokov na trhu, 60 zamestnancov)
- dlhodobá pracovná perspektíva, pri preukázaní zručnosti a snahy, možnosť kariérneho
a finančného rastu
- príspevok na stravovanie
- zaučenie počas prvých týždňov a vzdelávanie počas pracovného pomeru
- firemné aktivity a podujatia
- nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
- kultúrne a moderné pracovné prostredie
- práca v Bratislave v sídle firmy, pondelok-piatok

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesným životopisom prosíme zaslať mailom,
vďaka, ozveme sa všetkým tým záujemcom, ktorí zodpovedajú našim požiadavkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva/práca s PC

Počet rokov praxe

1

Prax v doprave je vítaná, ale nie nutná, netreba mať obavy zo zvládnutia, na začiatku absolvujete zaučenie a uvidíte či zvládate a či sa Vám práca páči. NUTNÁ JE ADMINISTRATÍVNA PRAX/ZNALOSŤ PRÁCE NA PC. Práca je vhodná pre mladších, komunikatívnych ľudí, vyžaduje sa precíznosť, aktivita. Zamestnanie je vhodné pre záujemcov s vyriešeným ubytovaním v Bratislave (možnosť zabezpečenia indiv. dopravy z okresov SA/GA)

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4091597  Dátum zverejnenia: 2.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac