Skladový referent/špeditér cestnej dopravy s odbor.praxou

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac- nástupný plat orientačný, dohoda po zohľadnení odbornej praxe - odmena na základe akceptácie a stupňa plnenia projektovej úlohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulého chodu skladového hospodárstva (organizácia a
evidencia prijímaných a odosielaných zásielok)
- koordinácia nového paletového systému (Palletways), vyhľadávanie obchodných ponúk a
ich realizácia
- komunikácia so zákazníkmi a dopravcami (v slovenskom a anglickom jazyku)
= znalosť základov angličtiny je potrebná
- tvorba objednávky a jej zasielanie , kontrola došlej objednávky
a jej potvrdzovanie
- administratíva spojená s prepravným prípadom
- rozširovanie existujúcich databáz dodávateľov

-stabilná spoločnosť na trhu (26 rokov)
-ponúkame intenzívne zaučenie počas prvých týždňov
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu z pozície podpory
referenta dopravy na referenta dopravy
-minerálka, káva , čaj na pracovisku zdarma
-firemné akcie
-mzda načas
-pracovná pozícia môže byť ako odrazový mostík pre vyššie
pozície v našej spoločnosti v prípade záujmu a preukázaných
schopností

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať prosím mailom.
Priama informácia:
UPREDNOSTNÍME UCHÁDZAČOV S TRVALÝM BYDLISKOM V BRATISLAVE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo
2

Prax v doprave , zasielateľstve alebo obchodnej organizácii je podmienkou. Dôležitá je pre nás komunikatívnosť, kreativita a schopnosť samostatného rozhodovania a pružného riešenia vzniknutých situácií.

Sme dynamická slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 26 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Nobelova 9/A
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Páleník
E-mail: poslať životopis
ID: 4026201  Dátum zverejnenia: 28.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac