Špeditér kamiónovej prepravy s tal./angl. a odbornou praxou

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie závislé od dĺžky odbornej praxe + ohodnotenie plnenia pridelenej projektovej úlohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s 25-ročnou pôsobnosťou hľadá do svojho pracovného tímu kolegu. Ak ovládate taliančinu/angličtinu na slušnej úrovni a hlavne disponujete odbornou praxou pri organizovaní cestnej dopravy, táto ponuka je určená pre Vás. Vašimi úlohami bude obchodovanie s prepravami, zastrešenie celého procesu od nakládky po vykládku, riešenie vzniknutých problémov. Platové podmienky zohľadnia Vašu prax, ponuka v okienku mzdových podmienok je orientačná.

-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (25 rokov na trhu, 50 zamestnancov)
-dlhodobá pracovná perspektíva
-príspevok na stravovanie
-zaučenie počas prvých týždňov a neustále vzdelávanie počas pracovného pomeru
-firemné, aktivity a podujatia
-nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať mailom.
Ďakujeme vopred za Váš zaslaný životopis, odpovieme záujemcom spĺňajúcim hlavne odbornú prax.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Prax v kamiónovej doprave alebo zasielateľstve (obchodovanie s prepravami ) je podmienkou .
Vzhľadom k tomu , že pracujeme v oblasti dopravy je práca vhodná pre komunikatívnych ľudí a ľudí čo dokážu pracovať so stresom .
Záujemca by mal mať vyriešené ubytovanie v Bratislave (uprednostníme záujemcov s trvalým pobytom).

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4023570  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac