Skladník - šofér - vodič vysokozdvižného vozíka

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
2.Január 2024
1 500 EUR/mesiac- základný plat EUR 1350 + osobné ohodnotenie EUR 150 - príplatky za občasnú prácu nadčas v týždni (prípadne čerpanie náhrad.voľna po dohode)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nakladanie a vykladanie kamiónov plynovým VZV (používame zn. YALE)
-rozvoz/zvoz tovaru dodávkou/pickupom (VP sk.B)
-príprava chladiacich náplní v sklade pre dennú expedíciu
-starostlivosť o sklad a areál (príležitostné kosenie , odhŕňanie snehu, a pod.)
-spolupráca s dispečermi vnútroštátnej prepravy

-práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
-stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti (27 rokov na trhu, 60 zamestnancov)
-záujem o dlhodobú spoluprácu
-príspevok na stravovanie 6€ (stravná karta)
-firemné, aktivity a podujatia
-nápoje na pracovisku zadarmo (káva, čaj, minerálka)
-slušné pracovné prostredie

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu spoľahlivého záujemcu s praxou. Práca zahŕňa striedavo: na-/vykládku tovaru na vzv v sklade (väčšinou v exteriéri), prípravu tovaru na expedíciu, prácu s prepravnými dokladmi, občasnú dopravu dodávkou/pickupom po západe SK / blízkom prihraničí HU/AT/CZ.

Svoj životopis posielajte prosím prosím. Práca je vhodnejšia pre záujemcov s poriešeným ubytovaním v Bratislave/blízkom okolí.

** v prípade ak máte VP sk."C" a jazdili ste na 12t "sóle" + KKV, osobitné osobné ohodnotenie navyše **

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

2

-spoľahlivosť a zodpovednosť
-dobrá komunikačná schopnosť - tímová práca
-platný preukaz na VZV (W1)
-vodičský preukaz B (C - vítané, nie podmienka)
-schopnosť práce v exteriéri v zimných aj letných
podmienkach.

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4023567  Dátum zverejnenia: 20.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac