Zamestnanec helpdesku

TIPSPORT a.s.

Jána Kalinčiaka 94/14, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšiu posilu do nášho tímu na helpdesku. Uvítame pokojne čerstvého absolventa, ktorý má poriadnu chuť a motiváciu sa učiť. Si to ty?

Budeš zodpovedať za

  • zaistenie technickej podpory pre pobočky,
  • kontrolu pobočkovej a internetovej kurzovej ponuky,
  • kontrolu funkčnosti webovej stránky a aplikácie,
  • evidenciu porúch pobočiek a ich zápisov,
  • telefonické riešenie problémov na pobočkách v spolupráci s inými oddeleniami,
  • pomoc a poradenstvo pobočkám,
  • spracovanie denných reportov pobočiek,
  • riešenie výpadkov pobočiek v spolupráci s ostatnými oddeleniami,
  • pomoc pri registrácii nových klientov na pobočkách.

A koho hľadáme?

  • si komunikatívny/a a máš príjemné vystupovanie
  • máš min. stredoškolské vzdelanie
  • samostatnosť, dôslednosť a logické myslenie
  • máš časovú flexibilitu a ochotu pracovať na smeny
  • tvojou výhodou bude znalosť športov

Čo ti ponúkame?

  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • 3 dni voľna nad rámec zákona – sick day
  • fšekarta
  • interný vzdelávací systém, možnosť externých školení
  • pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov – športový deň, vianočný večierok, teambuilding
  • perspektívna spoločnosť s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
  • priateľský stabilný kolektív

Tešíme sa na teba!

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook