Pracovník zákaznické podpory (slovenština)

TIPSPORT a.s.

Místo práce
Beroun, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klientů pořád přibývá, proto roste i oddělení naší zákaznické podpory. Tentokrát hledáme kolegy se znalostí slovenského jazyka, protože budou komunikovat právě se slovenskými klienty.

Co u nás budeš dělat?

  • budeš přijímat příchozí hovory našich zákazníků a snažit se jim pomoci zodpovězením jejich dotazů či vyřešením jejich potíží s herním účtem
  • Tvou zodpovědností bude také komunikace s našimi zákazníky prostřednictvím mailu či chatu, dotazy se k nám totiž dostávají i touto cestou
  • s prací zákaznické podpory je samozřejmě spjata i jistá část administrativní činnosti

Co od Tebe očekáváme?

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • výbornou znalost slovenštiny
  • znalost anglického jazyka u nás rovněž využiješ, ne všichni naši zákazníci jsou Slováci/Češi
  • dobrý sportovní a kurzový přehled
  • zkušenosti se zákaznickou podporou nebo obchodem vítaná
  • výborné komunikační schopnosti a samostatnost
  • týmového ducha
  • vztah k moderním technologiím
  • pozitivní přístup k práci a chuť se vzdělávat

Co Ti nabízíme?

  • příspěvek na stravování 135 Kč denně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days/rok
  • odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na kulturu
  • volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně
  • volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
  • fitko na pracovišti
  • bezpečné parkoviště pro cyklisty
  • práci v pohodovém kolektivu v Berouně (20 min od stanice metra Nové Butovice)
  • směnný provoz, kde je díky delším směnám méně pracovních dnů v měsíci
  • možnost zkráceného úvazku

Líbí? Tak nám pošli svůj životopis.

Těšíme se na Tebe!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4435406  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc