Specialista aplikační bezpečnosti

TIPSPORT a.s.

Místo práce
Brno, Praha, Brno, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 85 575 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš tým security potřebuje posilu do týmu, která nám pomůže s aplikační bezpečností. Přidáš se?

Co u nás budeš dělat?

  • provádět a vyhodnocovat skenování webu, aplikací, API, kontejnerů
  • pomáhat implementovat metodiku SSDLC
  • budeš se podílet na penetračním testování a dohlížet na nápravná opatření
  • podílet se na Threat modelingu
  • kontrolovat a vylepšovat zabezpečení aWAF
  • pomáhat kontrolovat SSDLC proces a úzce spolupracovat s vývojáři a testery
  • realizovat strategie informační bezpečnosti organizace ve spolupráci s dodavateli a odbornými správci

Koho potřebujeme?

  • bude se Ti hodit zkušenost s technologiemi z oblasti webu
  • znalost metodik a standardů v oblasti informační bezpečnosti
  • znalost vývojových procesů, případně bezpečného vývoje
  • potěší nás částečná orientace v tématech jako CI/CD, REST API, Code-review, Kubernetes

Co můžeš očekávat od nás?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • hladovět nebudeš, poskytneme Ti příspěvek na stravování 135 Kč denně
  • můžeš si dopřát odpočinku 25 dní v roce
  • 3 sick days/rok
  • věříme, že práce bude hotová i z Tvého gauče – home office a k tomu flexibilní pracovní doba
  • odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou u nás samozřejmost
  • volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na kulturu
  • příspěvek na studium v ZŠ VIA Beroun pro Tvé ratolesti
  • v rámci udržení kondice – volné, či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně a fitko na pracovišti
  • věrnostní příspěvky
  • a v neposlední řadě práci v super kolektivu v Berouně, Praze na Nových Butovicích, Brně či Bratislavě nebo Žilině

Líbí? Tak se nám ozvi! Těšíme se se na Tebe!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4435403  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc