Tester SW

TIPSPORT a.s.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za manuálne testovanie informačných systémov,
  • analýza chýb vrátane vytvorenia návrhu riešenia problému,
  • analýza nových projektov s prípravou testovacích dát a scenárov
  • príprava testovacích scenárov pre testovanie,
  • spolupráca s tímom vývojárov na zaistenie opravy chýb v SW.

  • zaujímavú prácu v stabilnej, technicky vyspelej a prestížnej spoločnosti,
  • dobre mzdové ohodnotenie,
  • široký systém zamestnaneckých výhod a nadštandardných benefitov,
  • prácu na plný úväzok, zdravotné voľno,
  • individuálne rozdelenie pracovnej doby, možnosť homeoffice,
  • možnosť realizácie na zodpovednej pozícii, možnosť sebavzdelávania,
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • platové podmienky: 1000 EUR,
  • miesto výkonu práce – Žilina.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

  • skúsenosti na podobnej pozícii,
  • znalosť SW JIRA alebo podobného issue tracking nástroja - výhodou,
  • VŠ/SŠ s maturitou, zameraná na výpočtovú techniku/elektrotechniku výhodou,
  • technické znalosti,
  • dobrá znalosť IT a mobilných technológii,
  • výborná práca s PC,
  • analytické myslenie,
  • ochota a schopnosť učiť sa novým veciam,
  • dôraz na detail,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • schopnosť pracovať pod stresom.

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno