Ekonomický riaditel'

TIPSPORT a.s.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástupný plat 2500 €, po predĺžení zmluvy zvýšenie platu + služobný automobil + ročný bonus v závislosti od plnenia finančného plánu

Zmluva na dobu určitú v trvaní 1 rok, skúšobná doba 6 mesiacov s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

  • Zodpovedanie za bezproblémový chod ekonomického oddelenia v rámci spoločnosti
  • Zodpovedanie za účtovníctvo, dane, mzdovú agendu, vykazovanie voči Úradu pre reguláciu hazardných hier
  • Plánovanie, riadenia a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v rámci spoločnosti
  • Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovník
  • Spracovávanie účtovných a daňových uzávierok, daňových priznaní, výkazov a reportov
  • Riadenie a kontrolovanie cash flow spoločnosti
  • Komunikovanie s komerčnými finančnými inštitúciami, audítormi, daňovým úradom, zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, Úradom práce sociálnych vecí a rodiny, Inšpektorátom práce, Úradom pre reguláciu hazardných hier
  • Zastupovanie spoločnosti pri kontrolách štátnych inštitúcii a regulátora hazardných hier
  • Posudzovanie a kontrola zmlúv z finančného, účtovného a daňového hľadiska
  • Zodpovednosť za reporting holdingu a vedeniu spoločnosti
  • Sledovanie platnej legislatívy a zosúladenie procesov v spoločnosti podľa nej
  • Vypracovávanie a podávanie žiadosti, oznamov, výkazov a pod. v zmysle zákona o hazardných hrách Úradu pre reguláciu hazardných hier

  • VŠ vzdelanie (ekonómia, finančný manažment, podnikové financie, riadenie nákladov, kontroling)
  • Riadiace a organizačné schopnosti
  • Analytické myslenie
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Výborná znalosť účtovníctva, riadenia nákladov, účtovných a daňových zákonov, pracovného práva
  • Prax 5 rokov v oblasti financovania a ekonomiky
  • Skúsenosti s riadením pracovného tímu
  • Skúsenosti s riadením finančných záležitostí
  • Znalosť finančných, ekonomických vzťahov a princípov
  • Základná znalosť noriem, právnych a iných požiadaviek z oblasti zabezpečovaných procesov, obchodného práva

  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • 3 dni voľna nad rámec zákona – sick day
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov – športový deň, vianočný večierok, teambuilding
  • Perspektívna spoločnosť s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
  • Priateľský stabilný kolektív
  • Individuálne rozdelenie pracovnej doby, možnosť home office
  • Miesto výkonu práce – Žilina

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa
Ne

Prevádzkovanie cca 400 stávkových kancelárií /kurzových stávok/ a internetového tipovania,
s celoslovenskou pôsobnosťou.

Adresa spoločnosti
TIPSPORT SK, a.s.
J. Kalinčiaka 14
010 01 Žilina