Software Tester (Žilina)

TIPSPORT SK, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za manuálne testovanie informačných systémov,
• analýza chýb vrátane vytvorenia návrhu riešenia problému,
• príprava testovacích scenárov pre testovanie,
• spolupráca s tímom vývojárov na zaistenie opravy chýb v SW.

• zaujímavú prácu v stabilnej, technicky vyspelej a prestížnej spoločnosti,
• dobre mzdové ohodnotenie,
• široký systém zamestnaneckých výhod a nadštandardných benefitov,
• prácu na plný úväzok, zdravotné voľno,
• individuálne rozdelenie pracovnej doby, možnosť homeoffice,
• možnosť realizácie na zodpovednej pozícii, možnosť sebavzdelávania,
• práca v dynamickom a priateľskom kolektíve,
• miesto výkonu práce – Žilina.

Životopisy a motivačné listy zasielajte na adresu [email protected], vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.
Informácia o právach resp. skutočnostiach týkajúcich sa ochrany Vami poskytnutých osobných údajov v súlade s § 15 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení

Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s., so sídlom J. Kalinčiaka 14, 010 01 Žilina, IČO: 36 436 861 (ďalej prevádzkovateľ) spracúva Vami poskytnuté osobné údaje v žiadosti o zamestnanie, životopise, dokladoch, potvrdeniach týkajúcich sa Vášho vzdelania, či kvalifikácie, prípadne v iných Vami poskytnutých materiáloch súvisiacich so žiadosťou o zamestnanie v súlade s § 10 ods. 3 písm. b) Zákona o ochrane osobných údajov a čl. 11 zákonníka práce.

Vaše osobné údaje, ako aj údaje iných uchádzačov o zamestnanie (dotknutých osôb) sa spracúvajú za účelom posúdenia vhodnosti kvalifikácie a vedenia evidencie záujemcov o zamestnanie v Informačnom systéme IS Mzdy a personalistika.
V súlade s § 16 ods. 1 zákona, ste povinní poskytnúť prevádzkovateľovi len pravdivé osobné údaje a v prípade zmeny ste povinní tieto nahlásiť neodkladne prevádzkovateľovi. V prípade poskytnutia nepravdivých údajov Vám môže Úrad na ochranu osobných údajov uložiť pokutu.

Osobné údaje, ktoré ste dobrovoľne poskytli prevádzkovateľovi, sa budú uchovávať po dobu jedného roka, od dátumu zaslania žiadosti o zamestnanie, životopisu a iných príslušných dokumentov, dokladov, potvrdení. Po uplynutí tejto doby budú následne zlikvidované v súlade s platnými právnymi predpismi. V prípade požiadavky máte právo, aby boli Vaše osobné údaje zlikvidované pred uplynutím doby uchovávania.

Tretie strany/Príjemcovia, ktorým môžu byť Vami poskytnuté osobné údaje sprístupnené na nahliadnutie, prípadne poskytnuté na spracúvanie sú orgány a inštitúcie, ktorým to umožňuje osobitný zákon v zmysle § 10 ods. 2 zákona o ochrane osobných údajov.
Vaše práva týkajúce sa spracúvania osobných údajov upravuje § 28 zákona o ochrane osobných údajov.
Uchádzač o zamestnanie nie je povinný zasielať svoju fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti na podobnej pozícii,
• znalosť SW JIRA alebo podobného issue tracking nástroja - výhodou,
• VŠ/SŠ s maturitou, zameraná na výpočtovú techniku/elektrotechniku výhodou,
• technické znalosti,
• dobrá znalosť IT a mobilných technológii,
• výborná práca s PC,
• analytické myslenie,
• ochota a schopnosť učiť sa novým veciam,
• dôraz na detail,
• vysoké pracovné nasadenie,
• schopnosť pracovať pod stresom.

Prevádzkovanie cca 400 stávkových kancelárií /kurzových stávok/ a internetového tipovania,
s celoslovenskou pôsobnosťou. V Českej republike jednotka na trhu, s prevádzkovaním viac ako 1000 stávkových kancelárií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3232665  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 €