Hľadáme referenta/referentku kurzových stávok - ponúkame zaujímavú mzdu do výšky 1 350 EUR + príplatky

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
Od 1 080 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy vo výške 1 080 EUR + v závislosti od plnenia pracovných úloh osobné ohodnotenie do výšky 25% (1 080 eur + 270 eur) a možnosť získania 13. a 14. platu. Samozrejmosťou sú príplatky za prácu počas víkendov/sviatkov alebo za prácu v noci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme zanieteného kandidáta, ktorý sa pridá do tímu zodpovedajúceho za správu kurzových stávok.

​Hlavné úlohy na tejto pozícii:
​• sledovanie diania v športovom svete, informácie, správy
​• sledovanie diania vo svete kurzových stávok
​• kontrola prijímania tiketov kurzových stávok
​• evidencia výsledkov športových udalostí a tvorba databázy, zakladanie a evidencia herných programov
​• na dennej báze priebežná komunikácia s dodávateľmi dát

​PRACUJE SA V NEPRETRŽITEJ PREVÁDZKE 24/7 NA 3 ZMENY.

​NEVYHNUTNOSŤOU JE ZDRAVOTNÁ SPÔSOBILOSŤ NA VÝKON PRÁCE V NOCI.​

• práca v stabilnej spoločnosti
• konkurencieschopné finančné ohodnotenie, pri ktorom nerobíme rozdiely medzi ženami a mužmi
• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
• nadštandardný príspevok na stravovanie, ktorý je v plnej výške hradený zamestnávateľom
• MultiSport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa
• možnosť priznať 13. a 14. plat v rámci polročných hodnotiacich rozhovorov

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.
Informácie o Vás starostlivo posúdime a ak nás Váš životopis osloví, ozveme sa s pozvánkou na osobné stretnutie.

Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania osobné údaje zlikvidované.

Pozícia je vhodná aj pre osobu so zdravotným znevýhodnením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• tímovosť
​• zodpovednosť a dôslednosť vo vykonávaní úloh
​• schopnosť orientácie na detaily
​• samostatnosť pri riešení úloh
​• proaktívnosť a ochota prevziať iniciatívu v riešení úloh
​• ochota učiť sa nové veci a neustále sa zdokonaľovať​

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 30 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:
• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,
• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

V spoločnosti TIPOS je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie, bez rozdielu pre všetkých našich súčasných aj budúcich zamestnancov. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor ľudských zdrojov a verejného obstarávania
E-mail: poslať životopis
ID: 4816990  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac