Referent/-ka pre mediálne plánovanie

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Termín nástupu
jún/júl 2021
1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy; finálna výška mzdy závisí od Vašich pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím oddelenia marketingovej stratégie hľadáme skúseného mediálneho plánovača a nákupcu. Ponúkame Vám skvelé príležitosti a možnosť sebarealizácie na zaujímavých projektoch.

Vašou náplňou práce bude:
- plánovanie mediálnych kampaní pre offline média;
- príprava ročného action plánu pre všetky značky spoločnosti;
- nákup a optimalizácia TV a rádio kampaní;
- vyhodnocovanie TV kampaní;
- hodnotenie efektivity mediálnych aktivít spoločnosti;
- tracking mediálnych rozpočtov a kontrola dodržania rozpočtov;
- spracovanie a interpretácia konkurenčných analýz;
- práca s mediálnymi dátami

- práca v stabilnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok do III. piliera
- príspevok na stravovanie
- vzdelávacie kurzy a školenia
- darčekové poukážky 2 x ročne

V prípade, že spĺňate požiadavky a máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.

Vami poskytnuté informácie starostlivo posúdime.
Radi by sme Vás informovali, že pre väčšie množstvo žiadostí odpovieme iba tým uchádzačom, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 ročné skúsenosti s mediálnym plánovaním so zameraním na TV v mediálnej agentúre

- Práca s dátami a príprava a interpretácia analýz
- Silné analytické schopnosti a schopnosť pracovať s dátami
- Kreativita
- Vyjednávacie schopnosti
- Nadšenie pre reklamu a médiá

Vítané sú skúsenosti s nákupom TV priestoru a offline médií.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 30 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:
• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,
• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

V spoločnosti TIPOS je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie, bez rozdielu pre všetkých našich súčasných aj budúcich zamestnancov. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4062070  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac