Referent referátu kľúčových mandatárov pre BB - zastupovanie počas MD a RD

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Miesto práce
Lúčičky 20, 974 09 Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca v oblasti starostlivosti o zákazníka a mandatára zamestnávateľa plní najmä tieto úlohy a vykonáva najmä tieto činnosti:

• aktívna komunikácia s obchodnými partnermi zamestnávateľa a aktívna starostlivosť o obchodných partnerov zamestnávateľa, predovšetkým však o kľúčových mandatárov, a to najmä s cieľom vytvárania úzkych obchodno-partnerských kontaktov a dosahovania kontinuálneho zvyšovania objemu vkladov,
• kontrolovanie dodržiavania príslušných všeobecne záväzných právnych predpisov (najmä v oblasti hazardných hier, ochrany osobných údajov a ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a financovaním terorizmu), zásad zodpovedného hrania a zmluvných vzťahov (najmä mandátnej zmluvy a usmernení zamestnávateľa súvisiacich s prevádzkou obchodného miesta) zo strany mandatára s osobitným dôrazom na Branding a dodržiavanie zmluvných podmienok vybavenia prevádzok mandatára – zberne a dodržiavanie marketingových aktivít,
• informovanie mandatára o dosahovaných obchodných výsledkoch s poukázaním na nedostatočné a/alebo nadpriemerné výsledky predaja v jednotlivých produktoch v porovnaní s plánmi predaja zamestnávateľa,
• odborné a pravidelné prezentovanie portfólia produktov, vrátane nových produktov, mandatárom a zberniam s dôrazom na produkt podľa aktuálnych pokynov nadriadeného zamestnanca, a to v pozitívnej atmosfére a vždy s poukázaním na prínos pre obchodného partnera, resp. mandatára,
• vytváranie pozitívneho obrazu zamestnávateľa v komunikácii s mandatárom a obsluhou terminálu v súlade s absolvovanými školeniami,
• riešenie sťažností a reklamácií mandatára a obsluhy terminálu,
• školenie obsluhy terminálu pre predaj lotériových a nelotériových produktov systémom on line, vrátane vytvorenia a odovzdania preukazu obsluhe terminálu,
• vyhľadávanie a získavanie nových mandatárov na trhu,
• aktívne zisťovanie, sumarizovanie, vytváranie analýz a reporting (určenému zamestnancovi) analýz trhu a predaja s osobitným zameraním na potreby a požiadavky hráčov, zákazníkov a mandatárov,
• aktívne prispievanie k plneniu plánovaných výsledkov zamestnávateľa,
• pripravovanie a aktualizovanie plánov predaja,
• vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie k jednotlivým produktom s cieľom maximalizovať objem predaja,
• monitorovanie trhu a konkurencie, vrátane znalosti konkurenčných produktov.

Obchodný zástupca v oblasti technickej starostlivosti o zákazníka a mandatára zamestnávateľa podľa pokynov nadriadeného zamestnanca plní najmä tieto úlohy a vykonáva najmä tieto činnosti:

• vykonávanie činností spojených so servisom, kontrolou a výmenou kompletného technického zariadenia on line na zberniach,
• vykonávanie činností spojených s distribúciou prevádzkového a propagačného materiálu do zberní,
• vedenie evidencie o všetkých pridelených a vykonaných servisných zásahoch a zásobovaní zberní MTZ,
• poskytovanie poradenskej činnosti obsluhe terminálu pre správne používanie kompletného technického zariadenia on line,
• upozorňovanie riaditeľa odboru na potenciálne výhodné obchodné miesta vo svojom regióne,
• v spolupráci s mandatárom a obsluhou terminálu podieľanie sa na výmene a obnove jednoduchých prvkoch označení zberného miesta, informačných nálepiek a plagátov,
• vedenie evidencie o prevádzke zvereného motorového vozidla podľa pokynov zamestnávateľa,
• starostlivosť o zverené motorové vozidlo.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.
Vami poskytnuté informácie starostlivo posúdime. V prípade, že spĺňate požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ochrana osobných údajov

V súvislosti s Vaším uchádzaním sa o uvedenú obsadzovanú pracovnú pozíciu, budú spoločnosťou TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. so sídlom Brečtanová 1, 830 07 Bratislava 37, IČO: 31 340 822 ako prevádzkovateľom (ďalej ako „prevádzkovateľ“ alebo „spoločnosť TIPOS“) spracúvané osobné údaje, ktoré ste nám ako dotknutá osoba poskytli, a to najmä v súlade s požiadavkami nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej ako „GDPR“).

Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu o tom, že
• Vaše osobné údaje spracúvame za účelom výberu vhodného uchádzača na obsadzovanú pracovnú pozíciu v rozsahu nevyhnutne potrebnom na naplnenie uvedeného účelu spracúvania osobných údajov;
• Vaše osobné údaje sú spracúvané v rozsahu (kategóriách) najmä: (i) identifikačné a kontaktné údaje, (ii) ukončené vzdelanie/odborná kvalifikácia, (iii) predchádzajúce zamestnanie, (iv) iné údaje, ktoré ste nám vo svojom životopise a/ alebo ďalšom dokumente na účel uvedený vyššie poskytli;
• právnym základom spracúvania Vašich osobných údajov je v tomto prípade vykonanie tzv. nevyhnutných opatrení pred uzavretím zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby (predzmluvné vzťahy – čl. 6 ods. 1 písm. b) GDPR); v prípade neposkytnutia údajov by nám bolo znemožnené posúdiť Vašu vhodnosť ako uchádzača o zamestnanie na obsadzovanú pracovnú pozíciu;
• Vaše osobné údaje sú spracúvané po dobu trvania výberového konania, t.j. od uverejnenia inzerátu na voľné pracovné miesto až po obsadenie voľného pracovného miesta na obsadzovanú pracovnú pozíciu; v prípade Vašej neúspešnosti sú Vaše osobné údaje po ukončení výberového konania vymazané/zlikvidované a v prípade úspešného uchádzača sa osobné údaje stávajú súčasťou osobného spisu, o čom bude úspešný uchádzač následne osobitne informovaný;
• osobné údaje získavame od Vás ako dotknutej osoby (najmä aktívne zaslanie životopisu zo strany uchádzača o zamestnanie). Osobné údaje dotknutej osoby sa získavajú aj od iných prevádzkovateľov, ktorí ich spoločnosti TIPOS sprístupňujú alebo poskytujú (napríklad www.profesia.sk), a to na základe súhlasu udeleného dotknutou osobou;
• Vaše osobné údaje môže spoločnosť TIPOS poskytnúť nasledovným kategóriám príjemcov: (i) oprávneným osobám (ide o osoby, prostredníctvom ktorých spoločnosť TIPOS spracúva Vaše osobné údaje, a to: osoby, ktoré sú členmi orgánov spoločnosti a zamestnanci spoločnosti TIPOS), (ii) sprostredkovateľom, (iii) iným prevádzkovateľom;
• Vaše osobné údaje sa spracúvajú v nasledovných krajinách: iba na území Slovenskej republiky alebo na území iného členského štátu Európskej únie;
• pri spracúvaní osobných údajov na vyššie uvedený účel nevyužívame profilovanie ani nevykonávame automatizované rozhodovanie;
• ako dotknutá osoba máte právo (i) požadovať prístup k spracúvaným osobným údajom; (ii)požadovať opravu nesprávnych alebo neaktuálnych údajov alebo doplnenie chýbajúcich údajov; (iii) požadovať vymazanie spracúvaných osobných údajov v prípadoch stanovených právnymi predpismi, napr. v prípade, ak osobné údaje už nie sú potrebné na účely, na ktoré sa získavali alebo inak spracúvali; (iv) požadovať obmedzenie spracúvania v prípadoch stanovených právnymi predpismi, napr. ak dotknutá osoba napadne správnosť osobných údajov alebo spracúvanie je protizákonné a dotknutá osoba namieta proti vymazaniu osobných údajov a žiada namiesto toho obmedzenie ich použitia; (v) požadovať od spoločnosti prenos spracúvaných osobných údajov k inému prevádzkovateľovi;
• svoju sťažnosť alebo podnet môžete podať na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky;
• pre podrobné informácie k spracúvaniu osobných údajov na vyššie uvedený účel, so svojimi otázkami, žiadosťami alebo uplatnením svojich práv, ako dotknutej osoby, sa môžete obrátiť na spoločnosť TIPOS alebo jej zodpovednú osobu na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- aktívny šofér
- stredne pokročilá znalosť programov MS Office
- obchodné a motivačné zručnosti
- komunikačné schopnosti
- schopnosť presviedčať
- zvládanie stresových situácií
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, flexibilita

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou s viac ako 30 ročným pôsobením na slovenskom trhu, s hlavným predmetom činnosti:
• prevádzkovanie štátnej lotérie - číselné lotérie a hazardné hry prevádzkované prostredníctvom internetu,
• prevádzkovanie lotériových hier podľa ust. § 4 ods. 3 písm. c), d), e) a f) Zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

V spoločnosti TIPOS je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie, bez rozdielu pre všetkých našich súčasných aj budúcich zamestnancov. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3582958  Dátum zverejnenia: 21.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100 EUR