SEO Specialist (home office)

Tipli s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
3.1.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme profesionála v oblasti SEO pro e-commerce projekt, který bude součástí našeho SEO a content týmu a bude s námi pracovat na růstu organické návštěvnosti.

TIPLI je přední cashback portál, který nabízí uživatelům nakupujícím na internetu možnost nakupovat výhodněji. Online projekty zaměřené na nákupy na internetu rozvíjíme od roku 2010. Projekt TIPLI jsme založili v roce 2016, nyní působíme na 8 evropských trzích, na kterých TIPLI využívá přes 4 milióny registrovaných uživatelů.

Uživatelé TIPLI mohou získat peníze zpět z nákupů u více než 3.000 partnerských obchodů. TIPLI ročně zprostředkuje miliony nákupů z více než sto miliónů euro. Uživatelé využívají k získání odměn webový portál, mobilní aplikaci pro iOS a Android a doplněk do prohlížeče.

Naše platforma TIPLI se rychle rozrůstá a hledáme zkušeného SEO specialistu, který pomůže dále posilovat naše online pozice. Budete spolupracovat s obsahovým týmem a budete mít k dispozici zkušený vývojový tým připravený realizovat vaše návrhy a nápady v oblasti SEO.

1, KLÍČOVÉ ODPOVĚDNOSTI ️✅
Jako specialista SEO ve společnosti TIPLI budete hrát klíčovou roli při optimalizaci viditelnosti našich webových stránek ve výsledcích vyhledávání. Budete zodpovědní za:

- Obsahová SEO optimalizace: Spolupracujte s obsahovým týmem při optimalizaci popisů obsahu na stránce, stránek obchodů, akcí a příspěvků na blogu pro vyhledávače. Zaměřujete se na kvalitní a užitečný obsah.
- Analýza klíčových slov: Identifikujete a zaměříte se na vysoce hodnotná klíčová slova a fráze relevantní pro náš obor a zajistíte, abychom se dobře umístili na dotazy týkající se našeho oboru.
- Návrh a implementace SEO strategií - prostřednictvím vašich zkušeností formulovat účinné SEO strategie, které povedou k meziročnímu růstu organické návštěvnosti. Dokážete se podílet na vývoji střednědobé strategie SEO a sledovat informace o oborových trendech a aktualizacích algoritmů v SERPu.
- Technické znalosti v oblasti SEO: Zajistíte, aby byly webové stránky technicky v pořádku a vhodné pro SEO. Řešíte výzvy související s procházením, indexací nebo rychlostí webu.
- Optimalizace on-page i off-page: Provádění strategií on-page a off-page SEO pro zvýšení viditelnosti a autority našich webových stránek.
- Analýza a reporting: Monitorování, analýza a reporting klíčových metrik SEO a poskytování informací pro průběžné zlepšování.
- Spolupráce s dalšími týmy: Spolupráce s různými týmy v rámci společnosti TIPLI s cílem identifikovat příležitosti, sladit cíle v oblasti SEO s obchodními cíli a zajistit úspěšné zapracování strategií.
- Tvorba akčních plánů: Vytváření podrobných akčních kroků a pokynů pro optimalizaci a podpora specialistů na obsah při zavádění osvědčených postupů SEO.

2, POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI A ZKUŠENOSTI ✅

- Alespoň 2+ roky zkušeností v oblasti SEO se zaměřením na středně velké až velké webové stránky
- Prokazatelné výsledky v oblasti SEO a zvyšování organické návštěvnosti a zlepšování pozic ve vyhledávačích
- Důkladná znalost technického SEO, včetně procházení, indexování, rychlosti webu a optimalizace pro mobilní zařízení
- Znalost osvědčených postupů on-page a off-page SEO
- Odborné znalosti v oblasti výzkumu klíčových slov a optimalizace obsahu
- Silné analytické dovednosti a zkušenosti s nástroji SEO, jako jsou Google Analytics, Search Console, Ahrefs/SEMrush nebo podobné
- Schopnost spolupracovat a efektivně komunikovat v rámci týmů
- Aktivní přístup, schopnost navrhovat a realizovat účinné SEO strategie
- Alespoň B2 angličtinu (slovem i písmem)

Zaměstnanecké výhody, benefity

3, NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT ✅
- Možnost práce z domova (trvalý home office) nebo flexibilní hybridní model práce (pracujete 3,5 dne v týdnu v naší kanceláři)
- 25 dní placené dovolené
- Multisport karta pro sportování zdarma nebo velmi zvýhodněné podmínky
- Notebook (dle preferencí Mac OS nebo Win),standing desks (pro každého) a podpora vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4717673  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/měsíc