Technik

TIP Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny, po zaškolení možnosť zvýšenia platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kontroluje kontajnery podozrivé na poškodenie (avízo od vstupnej kontroly)
2. Vykonáva podrobnú prehliadku technického stavu kontajnera
3. Vystavuje protokol o technickom stave kontajnera (podľa IICL)
4. Komunikuje s opravovňou v Prahe (zasiela protokoly o technickom stave kontajnera + fotodokumentáciu)
5. Vyškolenie na prácu so žeriavom plne hradené zamestnávateľom

- poskytujeme komplexné zaškolenie na odbornú agendu a informačný systém
- tímovosť - sme mladý, priateľský kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- seriózny a otvorený prístup - komunikujeme otvorene a transparentne

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0918 759 228
Ak máte záujem o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]

Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 10 ods. 3 písm. b) zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 17 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma TIP Žilina je poskytovateľom služieb na terminále intermodálnej dopravy.
ID: 3598191  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac