Reagujte bez životopisu

Vodič Kamión 66-75€/deň na páske

Tip Top Express s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
25.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodiča do nášho skvelého kolektívu na kamión C+E v rámci SK CZ HU od pondelka do piatku
Kamión Volvo + plachta alebo posuvná podlaha
Plat nieje minimálna mzda ,ale 66-75€ / deň (ráta sa pracovný denný výkon 13-15.hod. + dieta) uvedený plat je oficiálne aj na výplatnej páske + diety stanovené štátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Firma zaoberajúca sa prepravou sypkých, chladených a pevných tovarov v rámci EU a SK s počtom 10 kamionov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3726569  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac1500