Vodič kamiónu (netto 70€/deň)

Tip Top Express s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Tip Top Express s.r.o. zaoberajúca sa kamiónovou dopravou prijme vodiča na Walking Floor (posuvná podlaha) jazdí sa SK-D-CZ-H-A od pondelka do piatku a víkend doma. Vozový park Volvo. Plat 70€/deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Firma zaoberajúca sa prepravou sypkých, chladených a pevných tovarov v rámci EU a SK
5x plachta mega 3x walking floor 2x Frigo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Spojená 803
925 71 Trnovec nad Váhom
ID: 3513228   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500