Hľadáme pracovníka do výroby mzda až 1800eur brutto. Strojník-zoraďovač strojných zariadení.

Tinsef agency s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do výroby mzda až 1800 eur brutto. Strojník-zoraďovač strojných zariadení.

Náplň práce:

- Obsluhuješ a zoraďuješ automatické stroje na tvarovanie a opracovanie výrobkov.

- Vykonávaš preventívnu údržbu strojnotechnologických zariadení.

- Pracuješ v okrese Púchov.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Začínaš ranným stretnutím s vedením, kde sa preberajú ciele a úlohy pre daný deň.

- Potom sa presúvaš na svoju pracovnú stanicu, kde obsluhuješ a zoraďuješ stroje.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

- Pracuješ v zmenách, zvyčajne 8 hodín denne.

- Práca prebieha v štvorzmennej prevádzke, prípadne aj v trojzmennej prevádzke v závislosti od potreby výroby.

Pridajme ďalšie príklady náplne práce:

- Kontroluješ kvalitu výrobkov a odstraňuješ drobné závady.

- Zabezpečuješ dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem.

- Spolupracuješ s ostatnými pracovníkmi výroby na dosiahnutí spoločných cieľov.

- Sleduješ dodržiavanie výrobných plánov a prispievaš k efektívnosti výroby.

U nás na pracovnom mieste ti poskytneme:

- Možnosť získania nových skúseností v oblasti výroby.

- Príjemné pracovné prostredie a zázemie.

- Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.

- Príležitosť na rast a rozvoj v rámci spoločnosti.

Tešíme sa na teba!

- Získaj náborový príspevok vo výške 300 eur po skúšobnej dobe, čo ti uľahčí začiatok v novej práci.

- Nemusíš sa starať o ubytovanie, pretože ho máme zabezpečené, takže sa môžeš sústrediť na svoju prácu a mať viac času pre seba.

- Každý odpracovaný deň ti prináša dochádzkový bónus, takže tvoja práca sa naozaj opláca.

- Využi možnosť stravovať sa v podnikových priestoroch za zvýhodnenú cenu a ušetri tak na teplej strave. Tvoj žalúdok a peňaženka ti za to budú vďačné.

- Získaj týždenné zálohy, aby si si mohol užívať svoje voľno bez finančných obmedzení a mohol sa naplno oddať svojim záľubám.

- U nás ťa čaká príjemná pracovná atmosféra a priateľský kolektív, ktorý ťa privíta otvorenou náručou. Navyše, ponúkame ti možnosť rásť a rozvíjať sa v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou, kde sa ti bude dariť a získavať nové skúsenosti. A to nie je všetko, pretože pri nás ti tiež poskytneme príležitosť získať ďalšie benefity a odmeny za tvoju prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma , ktorá pôsobí v strojárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*schopnosť samostatnej práce podľa technickej dokumentácia
* zodpovednosť
*precíznosť
* tímová spolupráca
*prax výhodou

Tinsef agency má skúsenosti z trhu práce, inovatívny prístup a vytváranie riešení šitých na mieru, ktoré z nás robia toho správneho partnera pre Vás.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4737439  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.