Obchodno technický pracovník

TiNSe s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02/2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13. plat , cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť plánuje otvoriť nové výrobno obchodné stredisko v Štúrove do ktorého hľadá šikovného manažéra, ktorý by vykonával :
- oslovovanie potencionálnych klientov, analýza ich požiadaviek,
- starostlivosť o existujúcich klientov, prezentácia nových projektov,
- príprava cenových ponúk a návrhu obchodných podmienok, príprava a účasť na tendroch,
- spoluúčasť na marketingových aktivitách,
- analýza trhu a monitorovanie konkurencie,
- plnenie obchodných plánov, pravidelný reporting,
- príprava zmlúv a dohľad nad realizáciou služieb,
- riadiť oblasť kvality a implementovať procesy v rámci globálnej politiky kvality spoločnosti
- účasť na auditoch, vytváranie štandardov kvality a pracovných postupov, ich zavádzanie a dodržiavanie v rámci integrovaného systému kvality ISO,
- spracovanie reportov a prehľadov o výkonnosti systému kvality,
- posudzovanie interných a externých reklamácií, spracovanie a dokumentácia výsledkov reklamácií a navrhovanie a implementácia nápravných opatrení a sledovanie ich efektivity
- nákup materiálov a služieb potrebných pri realizácii projektov, fakturácia
- riadenie zmlúv subdodávateľov

Zázemie stabilnej spoločnosti
Motivujúce platové ohodnetenie po skúšobnej dobe
Príspevok na 3. pilier
Flexibilný pracovný čas
Otvorenú firemnú kultúru a prácu v malom tíme sprevádzanou hodnotami firmy
Prácu so špičkovými ekologickými výrobkami
Možnosť ďalšieho profesijného a osobného rozvoja, vzdelávania sa

Otvárame nové stredisko spoločnosti v Štúrove. Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý je komunikatívny, nebojí sa výziev a má ťah na bránu. Hlavným predpokladom je chuť pracovať, dosahovať výsledky a sedliacky rozum. Svoje životopisy prosím posielajte na emailovú adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota cestovať
komunikatívnosť, zodpovednosť
obchodné a ekonomické znalosti

TiNSe s.r.o. je mladá spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti technických izolácií. Zaoberá návrhom a realizáciou:
• tepelných izolácií
• chladových izolácií
• klampiarskej výroby
ako aj:
• Inžinierskou a projekčná činnosťou
• Termovíznym meraním
• Izoláciou turbín

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4239542  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac