Predajca na pobočke v BB

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 23, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiaczáklad a provízia z predaja, od rozsahu činností aj do 1400,-€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzka v BB s pracovnou dobou Pon-Pia, 07:00-15:30
- osobný kontakt so zákazníkom na predajni
- predaj vzduchotechnických komponentov a inštalačného materiálu
- príjem a spracovanie objednávok k predaju a k výrobe
- spracovávanie cenových ponúk, aj z technických podkladov a výkresov
- sledovanie stavu ponuky a aktivity k získaniu objednávky
- práca v sklade, vychystávanie a výdaj objednávok, príjem tovaru
- práca s elektrickým VZV a manipulačnými prostriedkami
- vystavovanie dodacích listov a faktúr, práca s pokladňou a hotovosťou
- expedícia a zabezpečenie dodania

- provízny systém ohodnotenia z obratov pobočky ako pohyblivá zložka mzdy
- koncoročné odmeny
- menší počet firemných zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

Nástup dohodou, možný ihneď.
Hľadáme šikovných technicky a obchodne zdatných ambicióznych ľudí na pobočku v Banskej Bystrici, ktorí majú chuť dosahovať ciele, majú drive aktívne sa podieľať sa na raste firmy a rozvoji pobočky.
Vopred dohodnuté osobné pohovory sú možné aj cez víkend na adrese pobočky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii predajcu! Vítané sú skúsenosti v oblasti VZT, TZB, ZTI, stavebníctva a pod. Komunikatívnosť, zodpovednosť, technické a obchodné myslenie, čítanie technických výkresov, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom, predajom a komunikáciou so zákazníkom sú potrebné.
Pozícia si vyžaduje ovládanie Slovenského jazyka, a NIE JE vhodná pre ženy, študentov a SZČO. Ideálne nefajčiar.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4099745  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac