Predajca na pobočke v BA

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj komponentov pre vetranie a klimatizáciu
- menšia prevádzka v BA s pracovnou dobou Pon-Pia, 07:00-15:30
- osobný kontakt so zákazníkmi na predajni v BA (Vajnorská ul.140)
- príjem a spracovanie objednávok
- spracovávanie cenových ponúk
- vystavovanie dodacích listov, faktúr, pokladňa
- práca v sklade - výdaj objednávok, príjem tovaru
- občasná obsluha malého elektrického VZV

- provízny systém ohodnotenia z obratov pobočky
- koncoročné odmeny
- menší počet zákazníkov (firemní zákazníci)
- príjemné pracovné prostredie
- ďalšie ...

Potrebné zaslať životopis v SJ a dohodnúť si e-mailom osobný pohovor. Ponuka platí až do obsadenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, technické a obchodné myslenie, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom, predajom a komunikáciou so zákazníkom. Vítané sú tiež skúsenosti v oblasti stavebníctva a pod.
Základné ovládanie technických programov na úrovni čítania technických výkresov je vítané.

Pozícia si vyžaduje ovládanie Slovenského jazyka a NIE JE vhodná pre ženy, študentov a SZČO. Ideálne nefajčiar.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3764816  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac