Konštruktér TPV - technická príprava výroby

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200.-€ a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorivá práca, ktorej výsledkom sú spracované konštrukčné a technologické riešenia potrebné pri výrobe jednotlivých produktov a zavádzaní nových technológií, používané v praxi.
Práca v podnikovom programe a ostatných programoch potrebných k svojej práci na viac než používateľskej úrovni.
Kumulovaná funkcia pri technickej a technologickej príprave výroby - TPV.
Tvorba technickej a technologickej dokumentácie k vyrábaným a novým výrobkom pre interné potreby.
Programovanie výrobných postupov a kalkulácia výroby, výstupy pre výrobu.
Nastavovanie a používanie programov pre tvorbu CNC plánov k strojným technológiám používaných pri výrobe.
Návrh a konštrukcia výrobkov, polotovarov, prípravkov či nástrojov.
Samoštúdium pri potrebe riešení k predmetným pracovným činnostiam.
Ovládanie technologických postupov a jednotlivých technológií vo výrobe.
Administrácia produktov na web stránke za pomoci podnikového systému, programová úprava web stránky v prípade potrebnej znalosti.
Začína sa oboznámením pracovných postupov a výrobných technológií na dielni, postupné oboznamovanie sa s programovým vybavením a chodom technického oddelenia, ďalej samostatná činnosť v súčinnosti s technickými a výrobnými pracovníkmi.
Komunikácia s dodávateľmi HW a SW, kooperáciou, požiadavky na doplnenie či úpravu v zmysle potrebných požiadaviek.
Kontrola nad dodržiavaním technologických postupov a dohľad nad kvalitou, zapracovávanie potrebných zmien.

Hľadáme niekoho, kto bude po zapracovaní viesť oddelenie.
Široký odborný technický, technologický a programový záber.
Pokračovanie a dlhodobé pôsobenia na začatej tvorivej práci.
Individuálne odmeny pri zavádzaní výroby ukončenej prípravy.
Platové hodnotenie podľa šikovnosti a schopností.
Postupné zaúčanie, stabilná a dlhodobá spolupráca.
Možný platový a kariérny rast.
Výška mzdy závislá od rozsahu a znalosti požadovaných riešení.

Skontrolujte si prosím SPAM poštu, či Vám už bola emailom zaslaná naša pracovná ponuka.

Ponuka bude platná do obsadenia pozície.
Osobný pohovor na prevádzke v Pezinku je potrebné dohodnúť emailom.
Detailné oboznámenie sa pozíciu a požiadavkami na osobnom stretnutí.
Termín nástupu dohodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Pascal - základy
Visual Basic - základy
C# - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Životná príležitosť a výzva pre mladého nadaného konštruktéra programátora, dlhodobá spolupráca.
Technické a konštruktérske myslenie, tvorivosť a predstavivosť, schopnosť naučiť sa a používať HW a SW vybavenie, záujem o technológiu výroby, konštrukciu strojov a produktov, programovanie (napr. Pascal, VBA, C# a pod.), IT, CAD systémy, makrá, web - PHP, SQL, ... záujem a schopnosť naštudovať problematiku a učiť sa nové veci. Samostatnosť, precíznosť a zmysel pre detail, všeobecný rozhľad.
Nefajčiar.
Nevhodné pre toho kto rád strieda zamestnanie.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

ID: 3263871   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200.-€ a viac