Správa WEB systému - externe

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Home office, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a administrácia firemného web systému na úrovni úprav a programovania funkcionalít, testovanie a kontrola funkčnosti realizovaných požiadaviek, aktualizácie a udržiavanie. Očakávaná je dlhodobá spolupráca.
Prevzatie a oboznámenie sa s jestvujúcim systémom, analýza.
Komunikácia so zainteresovanými stranami riešeného systému.
Flexibilná diagnostika a odstraňovanie výpadkov, porúch a náväzných zmien od požiadaviek či úprav ďalších strán.

Práca na diaľku. Občasné zásahy a úpravy.
Návšteva prevádzky v PK len v nutných prípadoch.
Možnosť pracovných stretnutí aj mimo prevádzky a prevádzkovej doby.
Mesačný paušál + príplatok od zrealizovaného projektu.
V prípade firmy zmluva na dobu neurčitú, zmluvné podmienky.

Vhodné vykonávať popri zamestnaní/štúdiu, alebo ako dlhodobý projekt na živnosť/firmu.

Prvotný kontakt prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
HTML - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Systém postavený na:
PHP - programovací jazyk
Zend Framework - backend aplikácie
Smarty - šablonovací systém pre html stránky
TCPDF - generovanie PDF súborov
MySQL - databáza

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava
ID: 3011285   Dátum zverejnenia: 13.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou