Referentka pre výrobnú firmu / Vedúca nákupu

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
podľa možností uchádzačky
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobnej firme, zabezpečovanie chodu administratívy a skladového hospodárstva - kumulovaná pozícia. Pracovná doba 7:00-15:30.
Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a ostatnými oddeleniami.
Nákup - starostlivosť o dostatočnú zásobu, vystavovanie objednávok, tendrovanie cien, príjem, kalkulácia interných a predajných cien v podnikovom systéme
Skladové hospodárstvo - starostlivosť o sklady, údaje, skladové karty, ceny zásob, údaje na kartách, vytváranie skladových kariet, ... v programe Elvis, riadenie procesov nákupu a skladového hospodárstva
Expedícia - vystavovanie dodacích listov a dokladov expedície
Logistika - zabezpečovanie dopravy pre expedíciu a nákup
Fakturácia - vystavovanie odoslaných faktúr v programe Omega, príprava podkladov
Pokladňa a predaj - hotovostné úhrady - registračná pokladňa, predajné ceny vybratých položiek
Reklamácie - evidencia, riešenie
Administratívne práce - telefonáty, pošta, asistencia ostatným oddeleniam, starostlivosť o kanceláriu

Rozdelenie činností medzi dve osoby v samostatnej kancelárii
Možnosť zastúpenia v čase neprítomnosti
Koncoročné odmeny
Výška mzdy je závislá od schopností a množstva vykonávaných činností z náplne práce
Platový rast

Informácie o výberovom konaní

Možnosť nástupu dohodou.
Životopisy prosíme zasielať v SJ.

Používané programy: Elvis, Omega, Excel, web
Zaslať životopis. Možnosť nástupu ihneď. Výberové konanie bude prebiehať až do obsadenia ponúkanej pozície. Nevhodných uchádzačov automaticky nezaraďujeme do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Administratíva vo výrobe , strojárstve alebo v stavebníctve

Skúsenosti so skladovým hospodárstvom či nákupom.
Komunikatívnosť, samostatnosť, pracovné nasadenie, zodpovednosť, pedantnosť, technická zdatnosť, schopnosť a chuť učiť sa nové veci, ... mať vedomosť o tom čo je to rabat, marža, m.j., DPH, VNO, a pod.
Nefajčiarka

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

ID: 2542442   Dátum zverejnenia: 19.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200