Skladník/Expedient - rozvoz

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 700.-€, plus osobné ohodnotenie do 75% základu závislé od obratu, plus dochádzkový bonus, príplatok od kilometra, koncoročné odmeny. Stravné lístky v hodnote 4€. Možnosť zárobku do 1200.-€ brutto, podľa pozície, kvalifikácie a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pozícia. Práca vo vnútorných a vonkajších skladoch prevádzky. Vychystávanie a výdaj objednávok. Fyzický príjem tovaru a materiálu. Zásobovanie skladov, výroby a prípadný rozvoz objednávok do 200km od prevádzky, nákup a dovoz materiálu vozidlami do 3,5t. Rozvoz prevažne po Západoslovenskom kraji. Občasná práca s VZV.

Jednozmenná ranná prevádzka 7:00 - 15:30.
Mzdový bonus zahŕňa zložky (od dochádzky, obratu, najazdených kilometrov)
Zabezpečujeme oprávnenia pre VZV, viazač bremien a ostatné potrebné.
Koncoročné odmeny, preplácané nadčasy (máme dochádzkový systém).
Možnosť postupu na vedúcu pozíciu.
Nástup možný ihneď.

Uchádzači zasielajú životopis na uvedený email, z ktorého budú spätne kontaktovaní len v prípade záujmu.
Ponuka platná do obsadenia všetkých pozícií.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Pozícia nie je vhodná pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skladník, Vodič
2

Skúsenosti s prácou v skladoch, prípadne vodič dodávky do 3,5t alebo aktívny vodič so záujmom o prácu skladníka.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, jednoduchá práca s PC, ...
NEFAJČIAR !

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

ID: 2247649  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac