Skladník s rozvozom

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok - Grinava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
880-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pozícia. Práca vo vnútorných a vonkajších skladoch a výrobe. Vychystávanie a výdaj výrobkov. Fyzický príjem materiálov. Rozvoz produktov, nákup a dovoz materiálu vozidlami do 3,5t. Práca s VZV sk.II, pomocné práce vo výrobe.

Jednozmenná ranná prevádzka.
Zabezpečujeme oprávnenia pre VZV, viazač bremien a ostatné potrebné.
Dobré autobusové i vlakové spojenie, cesta autom z BA bez zdržania.
Vhodné pre uchádzačov z okolia a z BA, jazdí nám služobné auto BA-PK.
Možná dovolenka počas skúšobnej doby.
Príplatky a koncoročné odmeny.
Poistenie voči škodám spôsobeným zamestnávateľovi.
Možnosť životného poistenia.
Ubytovanie neposkytujeme.

Uchádzači zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní. Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skladník, Vodič, Vodič VZV, Kuriér
2

Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou, vodič dodávky do 3,5t.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC, ...

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava
ID: 2247649   Dátum zverejnenia: 25.7.2017