Technicko-Obchodný referent

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základ+Prémie / spolu: 1100-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie
- sledovanie stavu ponuky a aktivity k získaniu objednávky
- spracovanie objednávok v technickom riešení pre výrobu
- používanie technických a technologických programov

- oslovovanie zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
kontakt so zákazníkom - Slovensko, prípadne zahraničie

- predaj a výdaj doplnkového sortimentu (dodacie listy, faktúry, pokladňa)

- provízný systém ohodnotenia z obratov, pohyblivá zložka mzdy
- kolektívna aj samostatná práca v mladom tíme
- prevádzka sa nachádza v Grinave na začiatku PK pár km od BA
- možnosť pracovať aj v Bratislave
- koncoročné odmeny

Hľadáme šikovných technicky a obchodne zdatných ambicióznych ľudí,
ktorí majú chuť dosahovať ciele, majú drive aktívne sa podieľať sa na raste firmy.

Možnosť pracovať v PK alebo v BA.

Potrebné zaslať životopis a dohodnúť si e-mailom osobný pohovor.
Ponuka platí až do obsadenia pozície.
Možný nástup ihneď.
Nutnosť ovládania Slovenského jazyka na úrovni C1.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Vítané sú skúsenosti v oblasti VZT, TZB, stavebníctva alebo výroby, komunikatívnosť, zodpovednosť, technické a obchodné myslenie, čítanie technických výkresov, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom, predajom a komunikáciou so zákazníkom sú potrebné. NEFAJČIAR!

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

ID: 2246135   Dátum zverejnenia: 20.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základ+Prémie / spolu: 1100-1500