Pracovník vo výrobe

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
Dohodou
700 - 950 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 700.-€ Osobné ohodnotenie do 50% základu Dochádzkový bonus do 80.-€ Stravné lístky v hodnote 4.-€ Možnosť zárobku podľa kvalifikácie a schopností - obsluha špecializovaných strojov + do 200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručná a strojná výroba plechových potrubí a príslušenstva, od prípravy polotovarov až po konečný výrobok. Práca na špecializovaných strojoch s vyšším platovým ohodnotením.

Práca iba na adrese prevádzky, 7:00-15:30, Pon-Pia
Dobré autobusové i vlakové spojenie.
Možnosť ubytovania kúsok od prevádzky.

Informácie o výberovom konaní

Nástup dohodou.
Potrebné zaslať životopis, vhodní uchádzači budú kontaktovaní emailom a pozvaní na osobný pohovor.
Práca nie je vhodná pre ženy!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebný klampiar, klampiar, zámočník, zvárač, potrubár, montér vzduchotechniky, .......

Zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, bezúhonnosť, chuť pracovať, ...
Prax s konkrétnym druhom výroby alebo v kovovýrobe je vítaná.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1760023  Dátum zverejnenia: 28.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac