Hlavný skladník

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
Dohodou
1 420 - 1 680 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie prezentované na osobnom stretnutí, pohyblivá zložka mzdy závislá od obratu a vlastnej práce, koncoročné odmeny, príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie skladových operácií a dohľad nad skladovými procesmi, fyzický a elektronický príjem hotových výrobkov na sklad,
príprava a výdaj výrobného a spotrebného materiálu do výroby a jeho odpisovanie, fyzický príjem materiálu a preskladňovanie, vychystávanie a výdaj produktov zákazníkovi.
Udržiavanie skladov a sledovanie fyzického stavu skladových zásob, požiadavky na naskladnenie, bežná kontrola kvality pred naskladnením.
Občasná obsluha VZV - vykladanie, nakladanie v exteriéry, zakladanie materiálu do výroby.
Občasný rozvoz vozidlami do 3.5t
Koordinovanie pracovníkov skladov, aktívna spolupráca s nákupným oddelením a výrobou.

Mzda vrátane všetkých odmien a pohyblivej zložky, ktorá zahŕňa obratový a dochádzkový bonus.
Práca na adrese prevádzky 07:00-15:30, bez víkendov a sviatkov.
Stabilné zamestnanie.

Vážni záujemcovia zasielajú emailom životopis, kde budú pozvaní na osobný pohovor.
Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Ubytovanie na túto pozíciu neposkytujeme, vhodné pre niekoho z okolia PK, BA, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník, Hlavný skladník, Vedúci skladu

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s fungovaním, riadením a udržiavaním skladov a skladovej zásoby. Riadiace schopnosti.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, zručnosť, znalosť problematiky skladového hospodárstva, nenáročná práca s PC , NEFAJČIAR.

Práca NIE je vhodná pre ŽENY, študentov, zahraničných uchádzačov a SZČO !!!

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1421600  Dátum zverejnenia: 11.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 420 EUR/mesiac