1 100 - 1 300 EUR

Skladník vo výrobe

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie skladových proesov, Fyzický a elektronický príjem hotových výrobkov na sklad, príprava a výdaj výrobného a spotrebného materiálu do výroby, fyzický príjem materiálu, preskladňovanie, vychystávanie a výdaj produktov zákazníkovi.
Riadenie nakládky a vykládky, dohľad nad skladovými procesmi.
Udržiavanie skladov a sledovanie stavu skladových zásob a spotreby, požiadavky na naskladnenie, bežná kontrola kvality pred naskladnením.
Obsluha VZV sk.WII - nakladanie, vykladanie a zakladanie materiálu.
Riadenie pracovníkov skladov a aktívna spolupráca s vedúcou skladu a nákupu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Mzda do 1300.-€ brutto vrátane všetkých odmien a pohyblivej zložky, ktorá zahŕňa výkonnostný a dochádzkový bonus vzhľadom na obrat firmy.
Práca na adrese prevádzky 7:00-15:30, bez víkendov a sviatkov.
Stabilné zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Práca na jednu zmenu Po-Pia 7:00-15:30.
Vážni záujemcovia zasielajú emailom životopis, kde budú pozvaní na osobný pohovor.
Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Ubytovanie neposkytujeme, vhodné pre niekoho z okolia PK, BA, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skladník, Hlavný skladník, Vedúci skladu
2

Skúsenosti s fungovaním, riadením a udržiavaním skladov a skladovej zásoby. Riadiace schopnosti.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, zručnosť, znalosť problematiky skladového hospodárstva, práca s PC, ... NEFAJČIAR!

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nová 5
902 03 Pezinok - Grinava

Kontakt

ID: 1421600   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000