Pracovník výroby - Operátor páliaceho stroja

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Grinava, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
Dohodou
1 320 - 1 520 EUR/mesiacvýkonnostná zložka od šikovnosti a objemu výroby, príplatky, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor páliaceho stroja - CNC plazmy, jednoduchá obsluha stroja cez dotykovú obrazovku a ovládací panel, bez programovania.
Ostatná práca vo výrobe, možnosť pracovať aj na iných pozíciách.

Finančné benefity
- náborový príspevok
- osobné príplatky za preukázanú snahu a príkladnú prácu
- dochádzkový bonus
- koncoročný bonus
- mimoriadne odmeny v úspešnom období
- stravné nad rámec zákona
- bonusy pri pracovnom jubileu
- bonusy pri doporučení zamestnanca
- privyrobenie prácou nadčas
- príplatok v prípade vykonávania vedúcej pozície

Nefinančné benefity
- pevná jednozmenná pracovná doba bez víkendov
- dobrá poloha firmy od vlakovej, autobusovej zastávky a diaľnice D4
- bezplatné parkovanie pri firme
- odborný rast, kurzy a školenia s navýšením mzdy
- zľava na firemné produkty
- hygienické a OOPP nad rámec zákona
- preplatenie potrebných lekárskych prehliadok
- pracovné prostredie (vetraná, vykurovaná a klimatizovaná hala)
- možnosť uzamknutia osobných vecí v šatni a na pracovisku
- poskytnutie nápojov, priestor na prípravu a konzumáciu jedla
- zabezpečenie ubytovania a príspevok na ubytovanie
- ďalšie ...

Informácie o výberovom konaní

Potrebné zaslať životopis.
Vhodní uchádzači budú kontaktovaní.
Nástup dohodou.

Hlásiť sa o prácu je možné po celý rok.
Práca je vhodná pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vítané sú skúsenosti s CNC rezacími strojmi - zaučenie na stroj, práca s PC, zodpovednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, bezúhonnosť, ...

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1319174  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac