Operátor CNC rezacích strojov / Plazma, Vysekávačka a pod.

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 150 EUR/mesiacMzda závisí od rozsahu vykonávaných činností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC rezacích strojov: Plazma Microstep a CR electronic / Vysekácací lis Euromac a pod.
Vyrezávanie tenkých plechov, práca v programoch, obsluha a nastavovanie.
( ide o obsluhu stroja, CNC plány a programovanie sa robí na technickej príprave)

Strojná a ručná výroba vzduchotechnického potrubia a príslušenstva na prevádzke v Pezinku.

Možnosť aktívneho zaškolenia na konkrétne stroje a programy.
Práca v dielni len na adrese prevádzky 7:00-15:30.
Možnosť nadčasov. Koncoročné odmeny.

Reagovať na inzerát, vhodní uchádzači budú oslovení a prizvaní na osobný pohovor.
Hlásiť sa o prácu u nás je možné po celý rok.
Uprednostňujeme uchádzačov s praxou na CNC zariadeniach, preškolenie na daný typ stroja.
Nástup možný ihneď.
Dobré autobusové i vlakové spojenie.
Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojár, erlektrotechnik, klampiar, zámočník, ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

výroba VZT, kovovýroba

zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, zručnosť, bezúhonnosť, ... Nástup možný aj ihneď alebo dohodou.

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1096031  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac