IT technik

DRÁČIK - TINACO, spol. s r.o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiaca viac v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa siete, konfigurácie routerov, profylaktika technológii,
- správa počítačového HW a periférií
- podpora používateľov na centrále spoločnosti, riešenie ich
problémov / tlačiarne, inštalácia staníc, antivírová ochrana/
- technická podpora pre naše pobočky formou telefonickej komunikácie , alebo vzdialenej
správy
- inštalácia a správa Android zariadení / mobilné telefóny a tablety/

- zamestnanecké zľavy
- bezplatná firemná autobusová doprava
na trasách :
1. Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Čataj, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec a späť
2. Jelka, Veľké Úľany, Jánovce, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci, Senec a späť
3. Pezinok, Viničné , Senec a späť

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosti
- Microsoft Windows XP/7/8 /10 - úroveň ovládania expert
- Microsoft Office - úroveň ovládania expert
- orientácia a prehľad v nových technológiach (aj
mobilných)
- pokročilé znalosti v základných IT segmentoch (sieť,
server- klient, MS Windows server
- základné znalosti práce s databázami (SQL, DBF)
a programovania sú výhodou

osobnostné predpoklady
- racionálne a efektívne myslenie, schopnosť racionálne
rozhodovať
- konštruktívna, pragmatická osobnosť, orientácia na
riešenia
- tímový hráč
- časová flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- precíznosť a zodpovednosť
- organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Dráčik zaoberajúca sa nákupom a predajom tovaru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4299204  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac