Administratívno-manipulačný pracovník

DRÁČIK - TINACO, spol. s r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď - ASAP
850 EUR/mesiaca viac v závislosti od výkonnosti + náborový bonus vo výške 100,- EUR mesačne počas prvých 3 mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na oddelení eshopu ,
- príprava tovaru
- spracovanie objednávok
- balenie a olepovanie tovaru

- práca na jednu smenu od 6,30 hod do 15.00 hod
- bezplatná firemná autobusová doprava
na trasách :
1. Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec a späť
2. Veľké Úľany, Jánovce, Jelka , Hrubá Borša, Kráľová pri Senci, Senec a späť
3. Bratislava, Svätý Jur, Grinava, Pezinok, Viničné , Senec a späť
4. Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Senec a
- stravné lístky v hodnote 4 eur
- zamestnanecká zľava na nákup hračiek

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita

Spoločnosť Dráčik zaoberajúca sa nákupom a predajom tovaru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1327961  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac