Logo TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Koordinátor start-up projektu recyklácie syntetických lán

TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nozdrkovce, Trenčín-Biskupice
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacKonečná mzda sa odvíja od skúseností a schopností uchádzača a bude predmetom individuálnej ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme moderná a inovatívna spoločnosť TIMM Ropes by Wilhelmsen, ktorá prináša revolučné laná pre lodiarsky a rybársky priemysel po celom svete. Naša misia? Skvelé laná a neustále inovácie, ktoré formujú budúcnosť námorného priemyslu!

Hľadáme priekopníka, ktorý by sa pridal k nášmu najnovšiemu start-up projektu C-loop, zameranému na recykláciu použitých syntetických lán.

Nemáš skúsenosti z oblasti recyklácie? Nevadí! My ťa všetko naučíme!

Ak si pripravený posúvať hranice, máš technické vzdelanie, si komunikatívny a rád nadväzuješ kontakty, tento projekt čaká práve na Teba!

Pridaj sa k nám a spoluvytváraj udržateľnú budúcnosť s projektom C-loop!

Čo ťa čaká:

Koordinácia start-up projektu C-loop: Prevezmi vedenie a ukáž, čo v tebe je!

Naučíš sa všetko o sekaní a recyklácii syntetických lán: Buď expertom a posuň to ďalej

Hľadanie nových partnerov: Spoj sa s odberateľmi, ktorí využívajú nasekané vlákna, a buduj nové vzťahy

Networking: Nadväzuj nové partnerstvá s recyklačnými spoločnosťami v SR a okolitých  krajinách

Legislatíva: Udrž si prehľad o medzinárodných a národných zákonoch, reguláciách a normách

Konkurenčná analýza: Sleduj, čo robí konkurencia, a buď stále o krok vpred

Testovanie: Zabezpeč potrebné testy a overuj kvalitu

 Inovácie: Identifikuj nové technológie a poskytuj inovatívne riešenia pre implementáciu   recyklačných systémov

Školenie: Vzdelávaj zamestnancov v oblasti recyklácie a buď ich mentorom

 Dokumentácia: Spolupracuj s oddelením R&D na tvorbe technickej dokumentácie

 Účasť na výstavách a konferenciách: Predstavuj naše riešenia a buduj povedomie o projekte

* príjemné, moderné a inovatívne pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
* možnosť kariérneho rastu a ďaľšieho vzdelávania, sebarealizácia a podpora interného
talentu
* interné kurzy anglického jazyka
* letná a vianočná odmena (spolu až do výšky jedného mesačného platu)
* služobný PC a telefón
* stravné a príplatky nad rámec zákona
* príspevok a extra voľné dni pri významných životných udalostiach
* príspevok pri pracovných jubileách
* príspevok na dopravu
* príspevok (2 % z hrubej mzdy) na dôchodkové sporenie po 1. odpracovanom roku
* firemné podujatia, teambuildingy a akcie
* káva, ovocie na pracovisku, vitamínové balíčky
* bonus za odporúčanie nového kolegu
* zľavy na nákup sortimentu s partnermi spoločnosti
* odmeny za darcovstvo krvi

* možnosť využitia masáží a vstupov na plaváreň

Ak vás naša ponuka zaujala, bude nám potešením obdržať váš životopis!
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicko-obchodné zameranie, recyklácia materiálov - plastov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky na pozícii v oblasti recyklácie (textilný a chemický priemysel výhodou)

- vysoká úroveň samostatnosti pri riešení pridelených projektov

- technické a analytické myslenie

- orientácia na zákazníka, obchodné myslenie

- skúsenosť z oblasti recyklácie výhodou - proces, legislatíva

- tímový hráč

- znalosti v oblasti syntetických vlákien/plastov výhodou

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nórskej firmy Wilhelmsen Ships Service.
Sme inovatívna a moderná firma, založená v roku 2001, ktorá sa zaoberá
produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete
Podporujeme kariérny rast všetkých zamestnancov a pre úspešné dosiahnutie našich podnikateľských cieľov kladieme dôraz na rozvoj kompetencií a spokojnosť zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835548  Dátum zverejnenia: 13.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac