Можливість для людей з України

Manipulačný pracovník

TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
5,6 - 6,75 EUR/hod.nástupná hrubá mzda od 970 EUR (vrátane prítomnostného bonusu a príspevku na dopravu) po zaškolení navýšenie hrubej mzdy na sumu od 1150 EUR (vrátane osobného ohodnotenia, prítomnostného bonusu a príspevku na dopravu) + príplatky nad rámec zákona (poobedná, práca v soboty a nedele) + letné a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME PRACOVNÍKOV A PRACOVNÍČKY DO VÝNIMOČNEJ VÝROBY LÁN PRE LODIARSKY A RYBÁRSKY PRIEMYSEL S EXPORTOM TAKMER PO CELOM SVETE!

Nevadí Ti manuálna práca? Tak potom neváhaj a pošli nám Tvoju žiadosť!!!!

Tvojou náplňou práce bude:

- manipulačné práce
- príprava, preberanie a výdaj a uskladňovanie tovaru
- kategorizácia, označovanie tovaru
- balenie tovaru
- spolupráca na inventúrach
- zarábanie impregnátov
- čistiace práce - stroje, formy
- plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie v prípade zsiteného prebytku
- vykladanie kontajnerov s materiálom

práca v dvojzmennej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, zodpovednosť, ochota a spoľahlivosť

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nórskej firmy Wilhelmsen Ships Service.
Sme inovatívna a moderná firma, založená v roku 2001, ktorá sa zaoberá
produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete
Podporujeme kariérny rast všetkých zamestnancov a pre úspešné dosiahnutie našich podnikateľských cieľov kladieme dôraz na rozvoj kompetencií a spokojnosť zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4535414  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.