Logistics Assistant

TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nozdrkovce, Trenčín-Biskupice
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda v závislosti od skúseností uchádzača. Pohyblivá časť mzdy 50 eur, po zaučení možné navýšenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• objednávanie prepravných služieb a komunikácia s prepravcami,
• evidovanie dodávateľských faktúr a kontrolovanie prijatých faktúr za materiál,
• zabezpečenie importov leteckej a cestnej dopravy, exportov leteckej, cestnej a námornej
dopravy,
• riešenie problémov pri došlých zásielkach,
• vytváranie príjemok, výdajok a objednávok materiálu,
• nahadzovanie položiek a upravovanie cien,
• vytváranie „packing listov“, faktúr a proforma faktúr,
• zabezpečenie evidencie odpadu,
• evidovanie služieb s telefonickým operátorom, komunikácia s dodávateľom, riešenie
prípadných problémov, nákup firemných mob. telefónov,
• starostlivosť o registratúrne stredisko.

• mobilný telefón,
• notebook,
• práca v medzinárodnej spoločnosti,
• mladý kolektív,
• nápoje na pracovisku,
• team buildingy,
• kurz angličtiny,
• vitamínové balíčky.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite CV.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
Pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas materskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika/Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

komunikatívnosť, kultivovaný prejav, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, komunikatívna znalosť anglického jazyka, spoľahlivosť.

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nórskej firmy Wilhelmsen Ships Service.
Sme inovatívna a moderná firma, založená v roku 2001, ktorá sa zaoberá
produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete
Podporujeme kariérny rast všetkých zamestnancov a pre úspešné dosiahnutie našich podnikateľských cieľov kladieme dôraz na rozvoj kompetencií a spokojnosť zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4025185  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac