Reagujte bez životopisu

Brigádnik do výroby

TIMM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Pred poľom, Trenčín-Kubrá
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME BRIGÁDNIKOV na prevádzku Pred Poľom 762, Trenčín.

SKÚSENOSŤ VO VÝROBE VÝHODOU, NIE PODMIENKOU.
• ručné zapletanie a balenie lán

Po úspešnom zaškolení možnosť uzatvoriť pracovnú zmluvu na plný úväzok s následným navýšením mzdy a príplatkov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, ochota a spoľahlivosť

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nórskej firmy Wilhelmsen Ships Service.
Sme inovatívna a moderná firma, založená v roku 2001, ktorá sa zaoberá
produkciou lán pre lodiarsky a rybársky priemysel s exportom takmer po celom svete
Podporujeme kariérny rast všetkých zamestnancov a pre úspešné dosiahnutie našich podnikateľských cieľov kladieme dôraz na rozvoj kompetencií a spokojnosť zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2485527  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.