Technik výstavby siete

TIMES NETWORKS s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie svätého Metoda 8, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 600 EUR/mesiacFinálne ohodnotenie je závislé od skúseností a znalostí kandidáta, pracovných výkonov, pohotovostných služieb a odmien. Pre živnostníka bude ohodnotenie stanovené formou dohody - hodnotenie upresníme počas osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• inštalácia optickej a štruktúrovanej kabeláže
• servis a inštalácia internetového pripojenia, digitálnej televízie a serverov
• práca s vláknovou optikou: zváranie, meranie a zapájanie
• inštalácia a servis wireless antén a prístupových bodov v exteriéri
• konfigurácia zákazníckych routrov a zariadení
• pohotovostné služby podľa dohody a plánu organizácie

• možnosť odborného rastu a prístupu k najnovším technológiám
• benefit v podobe bezplatného pripojenia k internetu a televízie
• služobný telefón a notebook
• príjemné pracovné prostredie
• práca v kancelárii aj v teréne

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
VYHRADZUJEME SI VŠAK PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade, ak nám súhlas so spracovaním osobných údajov nebude
doručený spolu so životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač, Vaše osobné údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prehľad a orientácia v oblasti komunikačných technológií
• prax a zručnosti pri inštalácii kabeláže
• znalosť TCP/IP protokolu, sietí LAN/WAN
• schopnosť práce vo výškach /súčasťou práce je aj montáž a demontáž MW antén/
• osvedčenie §21, §22, §23 – odborná spôsobilosť elektrotechnika výhodou

• manuálna zručnosť
• flexibilita
• ochota pracovať v teréne
• slušný prejav v kontakte so zákazníkom
• ochota a schopnosť vzdelávať sa v technickej oblasti
• zodpovedný prístup k práci
• schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne sa rozhodovať a riešiť problémy

Spoločnosť pôsobí ako telekomunikačný operátor a veľkoobchod s komunikačnými technológiami a produktami pre stavbu solárnych systémov. Spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti komunikačných technológií a solárnych systémov.
ID: 4569080  Dátum zverejnenia: 1.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac