Pracovníčka detského kútika

TIME OUT Plus s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
730 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sú deti pre Vás zdrojom inšpirácie a komunikácia s nimi zábavou?
Tak by náš tým, ktorý momentálne doplňujeme, mohol byť určený priamo pre Vás.
Pre našu prevádzku (strážené detské kútiky TIME OUT) v Bratislave - OC Aupark - hľadáme príjemné, schopné a zodpovedné kolegyne.
Súčasťou Detského Kútika TIME OUT v OC Aupark je kaviareň,
kde si môžete vyskúšať prácu za barom a naučiť sa pripravovať skvelú kávu. Zaškolenie na pozíciu barista bude naším darčekom pre Vás!
Samotná práca prebieha v striedaní krátkeho a dlhého týždňa - od 9.00 - 21.00 hod., vďaka ktorému tak máte každý druhý týždeň k dispozícií 5 celých dní voľna.

Stravné lístky v hodnote až 134 €, karta Multisport, odmeňové akcie, motivačné súťaže, nadštandardný počet dovolenky, vstup pre detských rodinných príslušníkov zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k deťom, flexbilita, milé vystupovanieí, praxe s deťmi (i v rámci záujmových krúžkovů) vítaná, odolnosť voči stresu.

Jsme první a největší provozovatel dětských koutků v nákupních a zábavních centrech v České a Slovenské republice. Dětské koutku také navrhujeme a stavíme. Aktuálně provozujeme na Slovensku 10 dětských koutků, 3 firemní školky a infopult.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Panenska 8
811 03 Bratislava
ID: 3262179   Dátum zverejnenia: 6.12.2017